Scarlet Witch nie zniknęła na dobre? Elizabeth Olsen liczy na powrót postaci

Wincenty Wawrzyniak
2022/07/04 22:30
0
0

Aktorka przyznała, iż chciałaby powrócić do grania Scarlet Witch – szczególnie po tak ogromnym sukcesie filmu.

Jak podaje między innymi serwis Comic Book, istnieje szansa, że film Doktor Strange w multiwersum obłędu nie był ostatnim dziełem, w którym zobaczymy Scarlet Witch. (Jeśli nie obejrzeliście filmu to możecie nie do końca rozumieć, skąd takie wypowiedzi.) W odcinku The Tonight Show aktorka Elizabeth Olsen (czyli właśnie Wanda Maximoff) przyznała, że ma nadzieję na powrót swojej postaci na wielkie ekrany.

Scarlet Witch nie zniknęła na dobre? Elizabeth Olsen liczy na powrót postaci

Mam nadzieję [że wrócę – przyp. red.]. Nikt mi nic nie mówi o moim losie, więc nie wiem. Myślę jednak, że powinnam wrócić. Chciałabym, aby fani byli agresywni i zmusili ich [Disneya – przyp. red.] do tego [przywrócenia postaci – przyp. red.]. Znaczy, może nie jest to jednak najlepsza opcja. Cofam to. Nikt nie musi używać siły.

GramTV przedstawia:

Mimo żartobliwego wydźwięku całej wypowiedzi wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wszystko jest możliwe. Co do tego, że Olsen chciałaby wrócić do świata Marvela jako legendarna Scarlet Witch, nie ma raczej żadnych wątpliwości. Pozostaje jedynie cierpliwie czekać! Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, iż Doktor Strange w multiwersum obłędu zadebiutował w kinach 6 maja 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!