Do Fortnite zawitała Metallica. Zespół jest ikoną nowego Fortnite Festival

Patrycja Pietrowska
2024/06/13 08:45
0
0

Muzyczna przygoda z sześcioma utworami Metalliki i nowy tryb PvP.

Jednym z trybów rozgrywki w popularnej produkcji od Epic Games jest Fortnite Festival. Gwiazdami były już między innymi Lady Gaga oraz Billie Eilish. Tym razem do trybu zawitała ikona muzyki metalowej – Metallica – co oznacza również nową lokację w Battle Royale oraz tor w Rocket Racing.

Fortnite
Fortnite

Metallica w Fortnite. Nowa Scena Starcia zapewni sporo emocji

Na oficjalnej stronie Fortnite ukazały się dobre wieści dla miłośników gry. Już 13 czerwca rozpoczyna się nowy sezon, który potrwa do 16 sierpnia 2024 roku. Fortnite Festival urozmaici obecność ikony muzyki metalowej, Metalliki. Wraz z aktualizacją 30.10 pojawi się nowy tryb PvP – Scena Starcia – oferujący 16 graczom możliwość rywalizacji przy dźwiękach losowo wybranych utworów. Po zakończeniu każdego z nich uczestnik z najniższym wynikiem musi pożegnać się z udziałem w starciach.

James, Lars, Kirk i Robert. Ta czwórka to ikony Sezonu 4 w Fortnite Festival! A przybyli tu nie tylko, by występować – są tu, by walczyć. Sezon 4 wprowadza nowość, która pozostanie z nami po zakończeniu sezonu: Scenę Starcia PvP! Wchodzi 16 graczy, wychodzi 1 zwycięzca. (To takie muzyczne każdy na każdego!) Dajcie czadu na Scenie Starcia, Scenie Jamu lub Scenie Głównej, by zdobywać postępy w karnecie festiwalowym Sezonu 4! – głosi opis na stronie Fortnite.

GramTV przedstawia:

Ponadto zaprezentowano nam również karnet Fortnite Festival. Gracze mogą liczyć na skórki dla członków zespołu Metallica, a także na inne przedmioty kosmetyczne czy instrumenty. James Hetfield, Kirk Hammett, Lars Ulrich i Robert Trujillo pojawią się również w LEGO Fortnite. W trybie Battle Royale znajdziemy natomiast Wyspę Łupów Metalliki.

Fortnite
Fortnite

Bądźcie gromem w oczach innych – na Wyspie Battle Royale pojawią się gitary Lot na Błyskawicy! Te instrumenty służą tak do grania, jak przemieszczania się... Używajcie ich, by stworzyć na niebie łuk z błyskawicy, po którym możecie przejechać wraz z towarzyszami z oddziału. Pod koniec zjazdu spadnijcie na wrogów jak burza, stając się początkiem ich końca. Znajdźcie tę gitarę na ziemi lub w skrzyniach! Nie tylko Lot na Błyskawicy wynosi w przestworza. W środku każdego meczu z dziury w niebie wypłynie latająca Wyspa Łupów Metalliki. To nie sen ani ułuda – na wyspie znajduje się scena inspirowana M72 World Tour! Wymiatajcie z holograficznymi Jamesem, Larsem, Kirkiem i Robertem, by przejąć to miejsce i uwolnić łupy (w tym Lot na Błyskawicy). – przekazują twórcy.

Fortnite
Fortnite

Przy okazji warto przypomnieć, że jakiś czas temu oficjalny profil Fortnite udostępnił grafikę sugerującą nadchodzący crossover z marką Fallout. Zainteresowanym pozostaje jednak oczekiwać na kolejne komunikaty ze strony twórców, w międzyczasie ciesząc się utworami Metalliki w nowym trybie.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!