Diablo 4 nie dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass. Gra nie trafi do najtańszego abonamentu

Radosław Krajewski
2024/02/16 13:15
0
0

Microsoft postanowił doprecyzować, że w najtańszej wersji subskrypcji Xbox Game Pass Diablo 4 nie będzie dostępne.

Podczas wczorajszego podcastu o przyszłości Xboxa Phil Spencer ogłosił, że Diablo 4 zmierza do Xbox Game Pass. Będzie to pierwsza gra Activision Blizzard, która pojawi się w usłudze. Subskrybenci już wkrótce będą mogli sprawdzić popularną produkcję bez żadnych dodatkowych opłat, poznając wątek fabularny i dołączając do trwającego właśnie trzeciego sezonu. Jednak nie dla wszystkich bramy Diablo 4 będą stać otworem.

Diablo 4 nie dla wszystkich subskrybentów Xbox Game Pass. Gra nie trafi do najtańszego abonamentu

Diablo 4 – Microsoft potwierdził, że gra nie trafi do katalogu Xbox Game Pass Core

Redakcja The Verge otrzymała od Microsoftu potwierdzenie, że gra dostępna będzie w dwóch droższych wersjach abonamentu. Użytkownicy, którzy subskrybują Xbox Game Pass Core, nie otrzymają dostępu do Diablo 4 od 28 marca.

Taki rozwój sytuacji był do przewidzenia, gdyż Xbox Game Pass Core, który w ubiegłym roku zastąpiło Xbox Live Gold, nie oferuje najnowszych tytułów od Microsoftu, ani też od zewnętrznych deweloperów. Obecnie najtańszy abonament posiada w swojej bibliotece zaledwie 25 gier, w tym Gears 5, Grounded, Fallout 4, Dead Cells, Halo 5, czy Hellblade: Senua's Sacrifice.

GramTV przedstawia:

Jeżeli więc jesteście posiadaczami Xbox Game Pass Core, a chcecie zagrać w Diablo 4 w ramach usługi Microsoftu, to konieczne będzie wykupienie droższej wersji abonamentu.

Liczba członków Game Pass wynosząca 34 miliony jest dokładna. Diablo 4 pojawi się w Xbox Game Pass 28 marca, z wyjątkiem katalogu Xbox Game Pass Core – oświadczyła Kari Perez, szefowa komunikacji Xbox.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!