Diablo 4 w Xbox Game Pass! Gra Blizzarda wkrótce trafi do usługi na konsoli i PC

Radosław Krajewski
2024/02/15 21:18
0
0

Microsoft potwierdził, że Diablo 4 już wkrótce pojawi się w usłudze Game Pass na Xboksach i komputerach osobistych.

Stało się to, na co wszyscy czekali. Pierwsza gra Activision Blizzard już wkrótce zadebiutuje w ofercie Xbox Game Pass. I to nie byle jaka pozycja, gdyż będzie to Diablo 4. Microsoft w swoim najnowszym podcaście omawiającym przyszłość marki Xbox ogłosił, że produkcja zadebiutuje w usłudze już 28 marca.

Diablo 4 w Xbox Game Pass! Gra Blizzarda wkrótce trafi do usługi na konsoli i PC

Diablo 4 – data debiutu w Xbox Game Pass

Diablo 4 będzie więc dostępne w ramach abonamentu Xbox Game Pass dla 34 miliona subskrybentów. Gra pojawi się w Game Passie zarówno na konsolach, jak i komputerach osobistych. Microsoft ogłosił, że to dopiero początek i wkrótce podzielą się kolejnymi aktualizacjami o grach Activision Blizzard w Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

W czwartej odsłonie serii Diablo obecnie trwa trzeci sezon zatytułowany Sezon Konstruktów, który rozpoczął się 23 stycznia. Studio nie podało dokładnej daty zakończenia sezonu, ale te mają trwać około trzech miesięcy. Tym samym gracze, którzy dołączą do zabawy w ramach Xbox Game Pass, będą mogli wziąć jeszcze udział w trzecim sezonie gry, który powinien zakończyć się pod koniec kwietnia.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!