Diablo IV – deweloperzy zaprezentowali 2. sezon rozgrywek. Długa transmisja

Wincenty Wawrzyniak
2023/10/04 23:15
1
0

Dziś zorganizowano dość długą transmisję na żywo, podczas której deweloperzy zaprezentowali 2. sezon rozgrywek pod tytułem Sezon Krwi.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś na oficjalnym kanale serii Diablo zorganizowano długą, bo trwającą aż dwie i pół godziny transmisję na żywo, podczas której zaprezentowano nowości i zmiany, jakie nadejdą w 2. sezonie rozgrywek w Diablo IVSezonie Krwi.

Diablo IV – deweloperzy zaprezentowali 2. sezon rozgrywek. Długa transmisja

Diablo IV – prezentacja 2. sezonu rozgrywek

W Sezonie Krwi zmierzymy się z wampirami, które próbują przejąć władzę nad Sanktuarium. Naszym zadaniem będzie przejąć ich moce – w tym celu otrzymamy do dyspozycji nowe zdolności mające pomóc nam ochronić Sanktuarium. Co więcej, jest to pierwszy pokaz – już wcześniej twórcy wspominali, iż w sumie zorganizowane zostaną dwa wydarzenia, ponieważ zawartości ma być zbyt wiele, aby pokazać wszystko podczas jednej transmisji.

GramTV przedstawia:

Nowości zostaną najprawdopodobniej przedstawione szczegółowo także w formie pisemnej na oficjalnym blogu. My również postaramy się je wszystkie zebrać i umieścić w jednej wiadomości. Przypomnijmy, że Sezon Krwi ma zadebiutować w Diablo IV już 17 października.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
04/10/2023 23:26

Festiwal żenady trwa w najlepsze.