Już niedługo wystartuje 30. sezon w Diablo III. Gra przeszła na emeryturę

Wincenty Wawrzyniak
2024/01/08 16:30
0
0

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już za kilka dni wystartuje 30. w grze, która tym samym przejdzie na emeryturę.

W połowie sierpnia ubiegłego roku informowaliśmy Was o planach twórców odnośnie ostatniego pełnoprawnego sezonu z nową zawartością (29.) w grze Diablo III. Teraz natomiast poznaliśmy dokładną datę startu 30. sezonu, w którym rozpocznie się rotacja starych motywów oraz mechanik, jakie trafiły na przestrzeni wielu lat do produkcji.

Już niedługo wystartuje 30. sezon w Diablo III. Gra przeszła na emeryturę

Diablo 3 na emeryturze. Szczegóły 30. sezonu

W dużym skrócie: 30. sezon w Diablo III wystartuje już 12 stycznia o godzinie 17:00 czasu polskiego. Nieco wcześniej – 9 stycznia – na serwerach pojawi się aktualizacja z numerem 2.7.7., która na stałe wprowadzi do gry dwie mechaniki, czyli Wizje Wrogości i Ołtarz Obrzędów z Sanktuarium. Oprócz tego na trzy miesiące przywrócony zostanie motyw Władcy Piekieł, który pierwotnie po raz pierwszy pojawił się w 25. sezonie. Warto też zaznaczyć, że deweloperzy zadbali o modyfikacje w balansie rozgrywki, które „zostały wprowadzone, aby mieć pewność, że każda klasa pozostanie zarówno zabawna, jak i odpowiednio mocna, gdy powracać do Diablo III będą wymagające motywy sezonowe”:

Z biegiem czasu niektóre konfiguracje zyskały ogromną moc, pozostawiając inne w tyle i wymagając aktualizacji. Czarodziejski Meteor zbyt długo dominował na polach bitew Sanktuarium, podobnie jak kilka innych zestawów. Wierzymy, że znaleźliśmy dobrą drogę dla każdej kompilacji i ulepszyliśmy zestawy dla każdej klasy, aby osiągnąć ten cel.

GramTV przedstawia:

Zainteresowanych wszystkimi szczegółami odnośnie 30. sezonu zapraszamy pod ten adres.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!