Godne pożegnanie Diablo III. Ostatni sezon z wyczekiwaną zawartością

Wincenty Wawrzyniak
2023/08/14 09:00
1
0

Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment ujawnili szczegóły ostatniego sezonu w grze Diablo III.

Choć aktualnie Diablo IV jest na pierwszym planie, jeśli chodzi o gry Blizzarda, tak studio ma zaplanowaną jeszcze jedną dużą aktualizację dla gry Diablo III. Na oficjalnej stronie zespołu ujawniono szczegóły dotyczące ostatniego – 29. – sezonu; wraz z jego premierą zakończy się rozwój produkcji. Twórcy przygotowali jednak sporo nowości, które zdają się być odpowiedzią na prośby społeczności.

Godne pożegnanie Diablo III. Ostatni sezon z wyczekiwaną zawartością

Diablo III z ostatnim sezonem. Wyczekiwane nowości

  • Motywem przewodnim 29. sezonu będą tak zwane Visions of Enmity. W świecie gry pojawią się magiczne szczeliny, w których znajdziemy zarówno niebezpiecznych przeciwników do zabicia, jak i cenne łupy do zgarnięcia.
  • Prawdopodobnie jedną z największych i zarazem najważniejszych atrakcji będzie tryb Solo Self Found, który możecie kojarzyć z Path of Exile. Będzie to wariant rozgrywki dla pojedynczego gracza, w którym zablokowane zostaną opcje handlowania z innymi graczami oraz tworzenia grup. Krótko mówiąc, wszystko musimy tutaj robić sami. Tryb otrzyma własne tabele rankingowe oraz wersję hardcore’ową.
  • Gracze będą mogli przypisać w sumie aż 800 punktów mistrzowskich (paragonów) swoim bohaterom. Wcześniej była opcja przydzielenia jedynie 50 tego typu punktów do każdego atrybutu, a po aktualizacji 50 zamieni się w 200.
  • Deweloperzy poinformowali, że ostatni sezon przyniesie ze sobą mnóstwo zmian w mechanizmach rozgrywki oraz balansie, o które społeczność prosiła o dłuższego czasu. Do tego dojdą oczywiście poprawki błędów.

Zmiany dostępne w ramach 29. sezonu będzie można sprawdzać na serwerach testowych od 15 do 29 sierpnia. Premiera sezonu została natomiast zaplanowana na 8 lub 15 września.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
maxgame
Gramowicz
15/08/2023 12:44

Hmm Diablo 3 się skończy to tylko patrzyć jak Immortal zaleje fala graczy. Bo wątpię by ktoś o zdrowych zmysłach wybrał to gówno zwane Diablo IV