Dennis Quaid jako Ronald Reagan w zwiastunie nowego filmu biograficznego o byłym prezydencie USA

Krzysztof Żołyński
2024/05/27 20:00
0
0

Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu biograficznego Reagan. W roli głównej pojawi się Dennis Quaid.

Jest pierwsza okazja, żeby zobaczyć jak Dennis Quaid prezentuje się w roli Ronalda Reagana. W internecie pojawił się właśnie zwiastun, zupełnie nowego filmu biograficznego o 40. prezydencie Stanów Zjednoczonych Ameryki. Film trafi do kin pod koniec sierpnia.

Dennis Quaid jako Ronald Reagan w zwiastunie nowego filmu biograficznego o byłym prezydencie USA

Zawsze opowiadano mi fragmenty historii z życia Ronalda Reagana, ale ten film składa całą historię w jedną całość. Przez lata grałem sporo prawdziwych ludzi i lubię przedstawiać ich z ich punktu widzenia. z mojego punktu widzenia, bez oceniania, dużym wyzwaniem było dla mnie wyjście poza publiczną osobowość tego człowieka, a także wyjście poza własne uczucia podziwu dla niego.

Akcja filmu śledzi dzieje Reagana od jego skromnych początków, poprzez blichtr i splendor Hollywood, aż w końcu do jego największej roli jako prezydenta USA i naczelnego wodza sił zbrojnych dysponujących arsenałem atomowym w trakcie konfliktu zimnowojennego.

Zwiastun filmu biograficznego Reagan. Dennis Quaid jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych prezydentów USA

Zdjęcia kręcono w Oklahomie i Kalifornii - na ukochanym przez byłego prezydenta USA - Rancho Del Cielo należącym do Reagana oraz na pokładzie samolotu Air Force One.

W obsadzie znajdują się: Mena Suvari, Jon Voight, Penelope Ann Miller, Xander Berkeley, Amanda Righetti, C. Thomas Howell, Justin Chatwin i Robert Davi.

Od zakurzonych małomiasteczkowych korzeni, przez blask Hollywoodu, aż po dominację na światowej scenie – Reagan to filmowa podróż o pokonywaniu przeciwności losu. Opowiedziany głosem Wiktora Pietrowicza, byłego agenta KGB, którego życie staje się nierozerwalnie związane z życiem Ronalda Reagana, kiedy ten po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę Sowietów jako aktor w Hollywood. Film ten oferuje perspektywę zarówno wyjątkową, jak i urzekającą. Quaid ożywia historię, która wykracza poza granice tradycyjnego filmu biograficznego, oferując głęboką eksplorację trwałego wpływu mocy jednego mężczyzny, który pokonał przeciwności losu, podtrzymywanej przez miłość kobiety, która wspierała go w jego podróży. – czytamy w oficjalnym opisie filmu.

GramTV przedstawia:

Film Reagan wyreżyserował amerykański producent i filmowiec Sean McNamara, a scenariusz napisali Howard Klausner i Jonas McCord.

Premiera filmu w USA została zaplanowana na 30 sierpnia. W tej chwili nie ma informacji na temat dalszych dziejów tego widowiska.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!