Delta Force: Hawk Ops z nowym zwiastunem. Pokazano fragment rozgrywki

Krzysztof Żołyński
2024/03/01 12:30
0
0

Level Infinite i TiMi Studio Group udostępniły pierwszy fragment rozgrywki z gry Delta Force: Hawk Ops, która zostanie wydana na PC, konsole i smartfony.

Fabuła Delta Force: Hawk Ops przeniesie graczy do 2035 roku do świata, który targany jest przez serię geopolitycznych przewrotów i konfliktów. Nowa generacja sił Delta Force ma być doskonałym narzędziem, by zapanować nad chaosem.

Delta Force: Hawk Ops z nowym zwiastunem. Pokazano fragment rozgrywki

Delta Force: Hawk Ops wydaje się nieco bardziej taktyczna niż Call of Duty, ale raczej daleko jej do wielkiego poprzednika spod znaku Delta Force. Twórcy gry mocno inspirują się jednak obydwoma wymienionymi klasykami, a wręcz można powiedzieć, że kopiują niektóre rozwiązania.

Delta Force: Hawk Ops – fragment gameplayu

Ponieważ gra będzie rozpowszechniana w modelu F2P, możemy założyć, że będzie zawierała mikrotransakcje. Tu zawsze zachodzi niebezpieczeństwo, że życie graczy, którzy nie zamierzają płacić zmieni się w piekło.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Delta Force: Hawk Ops zadebiutuje na PC, konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X oraz urządzeniach działających w oparciu o systemy Android i iOS. Data premiery gry wciąż nie jest znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!