Deadpool 3 przywróci kolejną ważną postać. Film jednak odniesie się do Logan: Wolverine

Radosław Krajewski
2023/12/01 11:00
0
0

W trzeciej części Deadpoola wystąpią postacie z różnych wcześniejszych filmów Marvela, a teraz potwierdzono kolejną.

Niedawno Marvel i główna gwiazda widowiska Ryan Reynolds potwierdzili, że premiera Deadpoola 3 została opóźniona i film trafi do kin dopiero latem przyszłego roku. Na osłodę zaprezentowano nowego bohatera, czyli Dogpoola w jego pełnym superbohaterskim stroju. Jak wiemy z poprzednich przecieków w filmie pojawi się mnóstwo bohaterów znanych z wcześniejszych produkcji Marvela, w tym X-Meni i Elektra. Teraz ujawniono, że do tego grona dołączy kolejna ważna postać, która połączy Deadpoola 3 z serią o Wolverinie.

Deadpool 3 przywróci kolejną ważną postać. Film jednak odniesie się do Logan: Wolverine

Dafne Keen ponownie jako X-23 w Deadpool 3

Daniel Richtman podał, że Dafne Keen wcieli się w X-23 w trzeciej części Deadpoola. Jeszcze na początku tego roku informowano, że Marvel rozpoczął negocjacje z aktorką w sprawie występu w filmie. Po wielu miesiącach negocjacji, przerwanych po drodze strajkiem aktorów, Keen najwyraźniej sfinalizowała swój kontrakt.

Keen wcieliła się w X-23, mutantkę podobną do Wolverine’a, która pojawiła się w ostatniej części trylogii o Loganie z 2017 roku. Od tego czasu fani liczyli, że X-23 pojawi się jeszcze na ekranie i wszystko wskazuje na to, że Marvel spełni życzenie widzów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Deadpoola 3 jest Shawn Levy. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool 3 zadebiutuje 26 lipca 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!