Dead Space Remake ze zmianami. Twórcy słuchają fanów i wprowadzają poprawki

Mikołaj Ciesielski
2022/04/14 11:30

Deweloperzy ze studia EA Motive prezentują ulepszone działanie Przecinaka Plazmowego i Karabinu Pulsacyjnego.

W trakcie marcowego pokazu deweloperzy ze studia EA Motive skupili się na prezentacji udźwiękowienia w grze Dead Space Remake. Podczas transmisji mieliśmy okazję zobaczyć m.in. działanie Przecinaka Plazmowego oraz Karabinu Pulsacyjnego. Fani nie byli jednak do końca zadowoleni z odgłosów wydawanych przez wspomniane bronie. Okazuje się, że twórcy wzięli sobie te uwagi do serca i wprowadzili stosowne poprawki.

Kiedy pokazaliśmy Wam Przecinak Plazmowy oraz Karabin Pulsacyjny, nie wszyscy byli nimi zachwyceni, pojawiło się też kilka krytycznych uwag, które sugerowały, że [bronie – dop. red.] mogłyby działać jeszcze lepiej. Uważamy, że opinie te były słuszne i na podstawie komentarzy oraz tego, co zostało w nich podkreślone, wprowadziliśmy kilka modyfikacji” – informują twórcy za pośrednictwem forum Reddit.

Deweloperzy z EA Motive opublikowali też na Twitterze materiał, w którym zaprezentowano działanie i dźwięk wspomnianych broni. Wideo przedstawia trzy wersje działania Przecinaka Plazmowego i Karabinu Pulsacyjnego. Pierwsza pochodzi z oryginalnego Dead Space, druga z marcowego pokazu, a trzecia z wersji, w której wprowadzono poprawki na podstawie opinii społeczności. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Dead Space Remake powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Odświeżona wersja produkcji studia Visceral Games ma zadebiutować na początku 2023 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery gry. Już w przyszłym miesiącu ma natomiast odbyć się kolejny pokaz, który tym razem będzie poświęcony odświeżonej oprawie wizualnej.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!