Dead Space Remake wkrótce z kolejnym pokazem. Twórcy zapraszają na transmisję

Mikołaj Ciesielski
2022/03/15 14:55

Deweloperzy z EA Motive ujawnili, kiedy otrzymamy nowe informacje i materiały z odświeżonej wersji produkcji studia Visceral Games.

Dead Space Remake wkrótce z kolejnym pokazem. Twórcy zapraszają na transmisję

W miniony czwartek deweloperzy z EA Motive podzielili się nowymi materiałami z Dead Space Remake, a także ujawnili przybliżoną datę premiery. Okazuje się, że gracze mogą już szykować się na kolejną prezentację wspomnianej produkcji. Twórcy poinformowali bowiem za pośrednictwem Twittera, że już w maju odbędzie się transmisja poświęcona odświeżonej oprawie wizualnej gry Dead Space Remake.

Niestety deweloperzy nie ujawnili dokładnej daty prezentacji. We wpisie informującym o kolejnym pokazie twórcy zachęcili również graczy, by podzielili się swoimi propozycjami na następne transmisje. Studio EA Motive jest bowiem ciekawe, jakie elementy Dead Space Remake najbardziej ciekawią użytkowników.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Odświeżona wersja produkcji studia Visceral Games ma zadebiutować na początku 2023 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery gry.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!