Dead Space ze wstępną datą premiery. Kolejna prezentacja za nami

Maria Wawrzyniak
2022/03/11 20:30
0
0

Za nami kolejny pokaz z nadchodzącego odświeżenia kultowego Dead Space od Motive Studios. Twórcy podali przybliżoną datę premiery.

Dziś o godzinie 19:00 czasu polskiego odbyła się kolejna prezentacja z gruntownie odświeżonego wydania gry Dead Space od zespołu Motive Studios. Najwięksi miłośnicy uniwersum na pewno zainteresują się tematyką pokazu; deweloperzy skupili się na szczegółowym omówieniu dopracowanego udźwiękowienia produkcji. To właśnie z pomocą tego elementu zamierzają dostarczyć nam wiele pobudzających sytuacji i przerażających scen. Dla wielu jednak najważniejszą informacją będzie coś innego.

Na samym końcu prezentacji Motive Studios ujawniło, że remake Dead Space ma zadebiutować na rynku na początku 2023 roku. Nie podano żadnych konkretniejszych szczegółów, ale tym samym zespół potwierdził niedawne plotki dotyczące opóźnienia. Pozostaje więc jedynie cierpliwie czekać na debiut! Przypomnijmy też, że Dead Space zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę internetową gry oraz do naszej encyklopedii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!