Dead Island 2 SoLA na krwawym zwiastunie. Drugi dodatek do gry zadebiutował już na rynku

Patrycja Pietrowska
2024/04/18 13:30
0
0

Nowa historia, przeciwnicy i bronie.

Pod koniec lutego bieżącego roku bibliotekę Xbox Game Pass urozmaiciło Dead Island 2. Miesiąc później otrzymaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące drugiego rozszerzenia fabularnego SoLA, w tym datę premiery. Dodatek zadebiutował już na rynku i oferuje sporo atrakcji.

Dead Island 2 SoLA na krwawym zwiastunie. Drugi dodatek do gry zadebiutował już na rynku

Premiera Dead Island 2 SoLA. Nowy zwiastun już w sieci

Na rynek trafiło już Dead Island 2 SoLA. Drugi dodatek fabularny do gry otrzymał również pełen akcji zwiastun prezentujący atrakcje przygotowane przez twórców. Akcja rozgrywa się w sercu Los Angeles w trakcie najważniejszego kalifornijskiego festiwalu muzycznego.

GramTV przedstawia:

Rozszerzenie oferuje między innymi nową historię związaną z rytmem Autofaga. W grze pojawi się także nowa lokalizacja (festiwal) oraz wrogowie, w tym oszalały Whipper czy niepokojący Clotter. Produkcję urozmaicą również nowe, legendarne bronie, takie jak Rozpruwacz i Wyrzutnia pił.

W całej dolinie szaleje śmiercionośny wirus, który zmienia mieszkańców w żarłoczne zombie przy akompaniamencie chtonicznego rytmu nieznanego pochodzenia – Rytmu Autofagii. Tajemnicza wiadomość ostrzegawcza sprowadza graczy na festiwal. Muszą zbadać ruiny SoLA i położyć kres zagrożeniu nie z tego świata. – czytamy w opisie dodatku.

Dodatek jest już dostępny na platformach Xbox, PlayStation oraz PC za pośrednictwem Epic Games Store. Na Steam trafi wraz z premierą podstawowej wersji Dead Island 2, czyli 22 kwietnia 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!