DC zapowiedziało filmy animowane Watchmen i Justice League. Premiery w przyszłym roku

Krzysztof Żołyński
2023/07/24 21:45
2
1

DC ogłosiło dwa nowe filmy animowane, które będą oparte na najbardziej legendarnych powieściach graficznych wszechczasów. W przyszłym roku odbędą się premiery animowanych Watchmen i Justice League: Crisis on Infinite Earths.

W trakcie Comic-Con w San Diego, DC ujawniło, że w przyszłym roku ukaże się Watchmen i Justice League: Crisis on Infinite Earths. Watchmen po raz kolejny będzie oparty na kultowej powieści graficznej, która już posłużyła jako inspiracja dla adaptacji aktorskiej z 2009 roku w reżyserii Zacka Snydera oraz kontynuacji w postaci serialu HBO w 2019 roku. Tym razem za temat weźmie się DC pod kierownictwem Jamesa Gunna i Petera Safrana. Nie ujawniono żadnych szczegółów na temat fabuły oraz obsady głosowej.

DC zapowiedziało filmy animowane Watchmen i Justice League. Premiery w przyszłym roku

Powstają animowane Watchmen i Justice League: Crisis on Infinite Earths

Justice League: Crisis on Infinite Earths było niezwykle ważnym wydarzeniem dla branży komiksowej, kiedy DC Comics publikowało tomy w latach 1985-1986. Jest uważany za jeden z najbardziej znaczących w historii komiksu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Watchmen i Justice League: Crisis on Infinite Earths mają ukazać się bezpośrednio w streamingu w 2024 roku.

Komentarze
2
Campino
Gramowicz
25/07/2023 13:26

Wszech czasów*

koNraDM4
Gramowicz
24/07/2023 22:03

Serialu nie oglądałem ale film moim skromnym zdaniem był naprawdę dobry. O ile animacja nie będzie ugrzeczniona to już wiem, że będę miał kolejny serial do odhaczenia.