Dataminerzy odkryli nową grywalną postać w Suicide Squad od Rocksteady Studios

Mikołaj Ciesielski
2023/12/01 14:30
0
0

Wygląda na to, że w nadchodzącej produkcji twórców serii Batman: Arkham gracze będą mieli okazję wcielić się w jeszcze jednego złoczyńcę z uniwersum DC.

Zgodnie z zapowiedziami wczoraj – 30 listopada 2023 roku – ruszyły zamknięte alfa testy Suicide Squad: Kill the Justice League. Jak można się było spodziewać, do akcji wkroczyli również dataminerzy, którzy postanowili dokładnie przeczesać pliki gry w poszukiwaniu interesujących szczegółów na temat nadchodzącej produkcji Rocksteady Studios. Okazuje się, że udało im się natrafić na bardzo ciekawą informację na temat nowej postaci w Suicide Squad od twórców serii Batman: Arkham.

Dataminerzy odkryli nową grywalną postać w Suicide Squad od Rocksteady Studios

Graj jako Killer Croc w Suicide Squad: Kill the Justice League

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w nadchodzącej produkcji Rocksteady Studios gracze będą mieli okazję wcielić się w Harley Quinn, Deadshota, Kapitana Boomeranga, a także King Sharka. Wymienieni złoczyńcy będą musieli stawić czoła członkom Ligi Sprawiedliwości, nad którymi kontrolę przejął Brainiac. Przeprowadzony data mining Suicide Squad: Kill the Justice League zdradza jednak, że do grona grywalnych postaci z czasem dołączy jeszcze jeden czarny charakter z uniwersum DC.

Według informacji odnalezionych w plikach gry w Suicide Squad: Kill the Justice League ma pojawić się Killer Croc. Na wzmiankę o dodatkowej grywalnej postaci w nadchodzącej produkcji Rocksteady Studios natrafił m.in. Miller Ross, który w przeszłości dzielił się szczegółami na temat Marvel’s Avengers. Niestety twórcy serii Batman: Arkham nie odnieśli się jeszcze do całej sytuacji.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z zapowiedziami gra Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości od Rocksteady Studios ma być jednak wspierana po debiucie. Istnieje więc spora szansa, że Killer Croc trafi do Suicide Squad: Kill the Justice League wraz z jedną z pierwszych popremierowych aktualizacji. Zainteresowanym nie pozostaje jednak nic innego, jak cierpliwie czekać na pierwsze oficjalne informacje w tej sprawie.

Na koniec przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill the Justice League ma zadebiutować 2 lutego 2024 roku na komputerach osobistych, a także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nowej produkcji Rocksteady Studios.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!