Succubus od twórców Agony z datą premiery i nową wersją demonstracyjną na Steam

Mikołaj Ciesielski
2021/04/26 20:45
0
0

Deweloperzy z Madmind Studio opublikowali też nowy zwiastun swojej produkcji.

Succubus od twórców Agony z datą premiery i nową wersją demonstracyjną na Steam

Zapowiedziane w 2018 roku Succubus, które jest spin-offem Agony, wreszcie otrzymało datę premiery. Okazuje się, że produkcja Madmind Studio zadebiutuje na komputerach osobistych 21 lipca bieżącego roku. Z tej okazji deweloperzy opublikowali też nowy zwiastun swojej produkcji, a na platformie Steam pojawiła się kolejna wersja demonstracyjna, która pozwala sprawdzić nadchodzące dzieło bydgoskiego zespołu.

Wciel się w rolę demonicznej sukkuby – Vydija i użyj jej unikalnych umiejętności, by dokonać zemsty na swoich wrogach. Odzyskaj swoje królestwo i spraw, by piekło zadrżało pod twoimi kopytami! Nie pozostaw przy życiu nikogo, kto nie zegnie przed tobą swoich kolan” – czytamy w opisie gry, znajdującym się na platformie Steam.

Warto wspomnieć, że pod względem rozgrywki Succubus rozwija pomysły znane z Agony. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a całość skupia się przede wszystkim na eksploracji oraz walce. Do dyspozycji graczy oddane zostaną nie tylko różnego rodzaju bronie, ale także nadprzyrodzone moce, pozwalające kontrolować ogień. Podczas zabawy zmierzymy się zarówno ze zwykłymi przeciwnikami, jak i bardziej wymagającymi bossami.

Ponadto Succubus został wzbogacony o elementy RPG. Gracze mogą rozwijać swoją postać i wraz z postępem odblokowywać nowe umiejętności, które pozwolą lepiej radzić sobie z wyzwaniami stawianymi przez twórców. Na statystyki protagonistki wpływ mają także zdobyte w trakcie gry bronie oraz pancerze. Na koniec dodajmy, że Succubus zmierza wyłącznie na komputery osobiste.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!