Zapowiedziano Succubus – twórcy Agony ponownie zabiorą nas do piekła

LM
2018/12/20 11:21
0
0

Nowa bohaterka, więcej elementów gier akcji i ta sama przekonująca wizja świata pod rządami demonów.

Madmind Studio, ekipa odpowiedzialna za pierwszoosobową przygodówkę z elementami horroru – Agony – ujawniła swój kolejny projekt. Okazuje się, że ten ponownie zabierze nas do piekła i pozwoli nam poznać historię tytułowej Succubus, czyli demona znanego z gry Agony, który tym razem pojawi się w roli protagonistki. Całość skrojona jest na spin-off do wydarzeń zaprezentowanych w pierwowzorze. Succubus wraz z innymi demonami przejmuje władzę w pandemonium Czerwonej Bogini, ale jej rządy nie trwają długo. Wraz z pojawieniem się potężnego przeciwnika Succubus zostaje zdradzona przez własny lud, pojmana i okaleczona. Teraz jej jedynym celem jest zemsta.

Zapowiedziano Succubus – twórcy Agony ponownie zabiorą nas do piekła

Wydaje się, że chociaż nowa produkcja bydgoskiego studia czerpie garściami z koncepcji znanych z dostępnego na rynku Agony, to tym razem twórcy postanowili rozbudować mechanikę rozgrywki, przedkładając akcję ponad prostymi interakcjami z przedstawionym światem. Succubus zaoferuje rozbudowany system walki z uwzględnieniem magicznych zdolności bohaterki i rozmaitego ekwipunku, który zbierzemy podczas zabawy. Na naszej drodze stanie masa różnorodnych przeciwników, a od czasu do czasu będziemy musieli zmierzyć się z potężnymi bossami. Obok tego twórcy zapowiedzieli rozbudowane drzewko umiejętności, elementy walki o przetrwanie i wiele smaczków fabularnych. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości gameplay.

GramTV przedstawia:

Nie da się ukryć, że wydane w maju Agony w najmniejszym stopniu nie spełniło pokładanych w nim oczekiwań. Średnia ocen w serwisie Metacritic oscyluje koło 40 punktów dla wszystkich dedykowanych platform sprzętowych. Jednak pomimo faktu, że rozgrywka w Agony była piekłem samym w sobie, to zaprezentowana przez twórców wizja świata pełnego demonów była bardzo przekonująca. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy wyciągnęli wnioski ze swoich potknięć i trzymać kciuki za powodzenie i odpowiednie dopracowanie Succubus.

Data premiery tytułu i lista wszystkich dedykowanych platform sprzętowych nie zostały jeszcze ujawnione, aczkolwiek pewne jest, że gra trafi na PC za pośrednictwem Steam.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!