Darkest Dungeon 2 z pierwszą większą aktualizacją Wczesnego Dostępu

LM
2021/12/16 14:10
0
0

Darkest Dungeon 2 jest za łatwe? Twórcy znaleźli na to rozwiązanie.

Darkest Dungeon 2 z pierwszą większą aktualizacją Wczesnego Dostępu

Dobre wieści dla wszystkich, którzy skusili się na wczesną wersję Darkest Dungeon 2. Red Hook Stusios wydało na Epic Games Store pierwszy większy pakiet poprawek do gry. Ten udostępniono na razie na osobnej gałęzi, by upewnić się, że wszystko działa poprawnie, a już niebawem zostanie wdrożony do oficjalnego buidlu. Zainteresowani opcjonalnymi testami łatki powinni skorzystać z filtra posiadanych gier i zainstalować tę z dopiskiem Experimental.

Aktualizacja Torch and Trophy wprowadza do Darkest Dungeon 2 kilka nowinek, jednocześnie poprawiając balans gry i napotkane błędy. W grze pojawiły się Oazy, przy których bohaterowie będą mogli zredukować poziom stresu. Jednocześnie twórcy puścili oko do wszystkich, którzy w pierwszej odsłonie celowo nie zapalali pochodni, by utrudnić rozgrywkę. Mechanika Infernal Flame pozwoli ustawić domyślnie pochodnię na bazowym poziomie przed rozpoczęciem ekspedycji, bez możliwości zmiany ustawienia do jej zakończenia. Taki ruch będzie dostępny po osiągnięciu 20 poziomu profilu i drastycznie zwiększy poziom trudności gry. Pełna lista zmian tutaj.

GramTV przedstawia:

Darkest Dungeon 2 trafiło do wczesnego dostępu przed końcem października. Gra na razie dostępna jest wyłącznie w Epic Games Store. Premiera finalnej wersji najpewniej w 2022 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!