Czy id Software pracuje nad grą The Mandalorian? Świąteczna plotka brzmiała bardzo ciekawie

Krzysztof Żołyński
2023/12/27 09:45
0
0

Końcówka roku zawsze obfituje w rozmaite spekulacje na temat przyszłości branży gamingowej i bez wątpienia jest to okres, kiedy pojawia się najwięcej plotek.

Nie inaczej jest w tym roku, każdy z branżowych influencerów i leakerów chce zostać zapamiętany jako źródło przebojowego wycieku, związanego ze słynnymi markami. W okolicach świąt pojawiła się plotka, że id Software pracuje nad grą bazującą na serialu The Mandalorian.

Czy id Software pracuje nad grą The Mandalorian? Świąteczna plotka brzmiała bardzo ciekawie

Gra The Mandalorian jednak nie powstaje

Informacja, że twórcy Dooma pracują nad grą w oparciu o doskonale przyjęty serial The Mandalorian, szybko rozgrzała wyobraźnie fanów i plotka błyskawicznie rozeszła się po sieci. Z niepotwierdzonych plotek wynikało, że będzie to produkcja dedykowana wyłącznie PC i konsolom Xbox.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Za jej weryfikację zabrał się dziennikarz Jeff Grubb, który w podcaście XboxEra stwierdził, że sprawdzał tę sprawę w kilku swoich źródłach, ale nie znalazł żadnych dowodów na istnienie takiej gry.

Chociaż chcielibyśmy wierzyć, że The Mandalorian powstaje, a brak potwierdzenia nie sprawia, że plotka staje się automatycznie fałszywa, to jednak można uznać Grubba za człowieka godnego zaufania.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!