F1 23 otrzyma wsparcie dla PlayStation VR2? Electronic Arts stawia sprawę jasno

Mikołaj Ciesielski
2023/05/14 16:30
0
0

Nadchodząca odsłona serii F1 od Codemasters idzie w ślady poprzedniej części.

F1 23 otrzymało w tym tygodniu obszerny materiał wideo, w którym zaprezentowano najważniejsze elementy produkcji. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ premiera nadchodzącej produkcji studia Codemasters zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że – podobnie jak w przypadku poprzedniej odsłony serii – pojawiają się pytania o wsparcie dla PlayStation VR2.

F1 23 otrzyma wsparcie dla PlayStation VR2? Electronic Arts stawia sprawę jasno

F1 23 niczym F1 22. Tryb VR będzie dostępny wyłącznie dla graczy PC

Okazuje się, że Electronic Arts oraz Codemasters ponownie nie mają dobrych wieści dla użytkowników gogli wirtualnej rzeczywistości firmy Sony. Amerykańska firma w komunikacie przesłanym redakcji MIXED poinformowała, że F1 23 nie doczeka się wsparcia dla PlayStation VR2. Tryb VR ponownie dostępny będzie wyłącznie na komputerach osobistych.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że F1 23 zmierza nie tylko na komputery osobiste, ale także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera gry zaplanowana jest na 16 czerwca 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi nadchodzącej produkcji studia Codemasters na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!