Cyberpunk 2077 – takich modów potrzebujemy! Od teraz będziecie mogli pogłaskać Nibbles

Smolak
2022/11/03 11:15
3
0

Pilne!

Jeśli w grze jest do poprawki coś ważnego, a twórcy kompletnie i celowo to ignorują, to nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na pomoc moderów. Tym razem z pomocą przyszedł fan, który na platformie nexusmods.com ukrywa się pod pseudonimem Deceptious. Stworzył on drobną modyfikację do Cyberpunk 2077, dzięki której będziecie mogli pogłaskać Nibbles.

Cyberpunk 2077 – takich modów potrzebujemy! Od teraz będziecie mogli pogłaskać Nibbles

Cyberpunk 2077 mod pozwalający na głaskanie

Nibbles to kotka, która może stać się mieszkańcem apartamentu należącego do V. Raczej mało urodziwa z niej kreatura, ale przecież nie oznacza to, że nie zasługuje na odrobinę uczucia. A skoro już mamy koteła pod ręką, to aż żal go nie pogłaskać! Więcej informacji na temat modyfikacji znajdziecie tutaj.

Ta modyfikacja przypomniała mi o jednym z przygotowanych przez nas quizów. Co prawda jest on poświęcony psom, ale niewykluczone, że wkrótce powstanie jego koci odpowiednik. Zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy na temat gier, w których można pogłaskać psy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Headbangerr
Gramowicz
03/11/2022 13:18

Myślałem że Nibbles to ta pani po prawej. Ech... ;/

koNraDM4
Gramowicz
03/11/2022 11:39
dariuszp napisał:

Nie do końca czaje. Mijałem tego kota idąc do ripperdoca i zawsze się go dało pogłaskać.

Ale tylko wtedy (i nie do końca wiadomo czy to ten sam kot, gdyż ten model był użyty także podczas misji z Takemurą, a V nic wspomina jakby kojarzył tego kota, a wręcz twierdzi, że myślał iż wszystkie już wyginęły w NC) ponieważ jak go "zaadoptujemy" to już w mieszkaniu go nie pogłaszczemy. Modder po prostu odblokował zaimplementowaną mechanikę byśmy mogli z niej korzystać w dowolnym momencie i miejscu.

dariuszp
Gramowicz
03/11/2022 11:17

Nie do końca czaje. Mijałem tego kota idąc do ripperdoca i zawsze się go dało pogłaskać.
Trwa Wczytywanie