Cuphead: The Delicious Last Course sprzedażowym hitem. Wyniki są imponujące

Mikołaj Ciesielski
2022/07/13 07:40

W niecałe dwa tygodnie od premiery rozszerzenie do produkcji studia MDHR osiągnęło ważny kamień milowy.

Cuphead: The Delicious Last Course sprzedażowym hitem. Wyniki są imponujące

30 czerwca Cuphead otrzymał długo wyczekiwany dodatek zatytułowany The Delicious Last Course. Rozszerzenie spełniło oczekiwania graczy, co potwierdza średnia ocen na portalu Metacritic. Jak można się było spodziewać, wysokie oceny oraz fakt, że wiele osób z niecierpliwością czekało na premierę wspomnianego rozszerzenia, przełożyły się na świetne wyniki sprzedaży. Okazuje się bowiem, że Cuphead: The Delicious Last Course w niecałe dwa tygodnie od debiutu osiągnęło imponujący kamień milowy.

Sprzedaż Cuphead: The Delicious Last Course przekroczyła milion egzemplarzy

Wczoraj wieczorem za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter oraz komunikatu dostępnego na oficjalnej stronie studia MDHR poinformowano, że sprzedaż Cuphead: The Delicious Last Course przekroczyła milion egzemplarzy. Jak wspomnieliśmy wyżej, wynik ten udało się osiągnąć w niecałe dwa tygodnie od premiery.

Deweloperzy nie kryją podziwu i zaskoczenia tak dużym zainteresowaniem wspomnianym dodatkiem. Jednocześnie twórcy podkreślają, że rozszerzenie The Delicious Last Course od samego początku powstawało z miłością, a zespół na każdym kroku stawiał sobie wyzwania, ponieważ wszystkim zależało na dostarczeniu „najbardziej ambitnego projektu” w historii studia. Jak widzimy, zaangażowanie deweloperów przyniosło efekty.

Na koniec przypomnijmy, że gra Cuphead zadebiutowała na rynku we wrześniu 2017 roku na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One. Obecnie tytuł dostępny jest również na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Zainteresowanych naszą opinią na temat produkcji studia MDHR zapraszamy do lektury: Myszka Miki vs. Dark Souls: recenzja Cuphead.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!