Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Dodatek do gry Cuphead ze świetnymi ocenami. Społeczność zachwycona

Maria Wawrzyniak
2022/06/30 23:30

Dziś na rynku zadebiutował wyczekiwany dodatek do gry Cuphead. Szybko okazało się, że zdecydowanie warto było czekać.

Po prawie pięciu latach od premiery gry Cuphead społeczność wreszcie doczekała się pełnoprawnego dodatku pod tytułem The Delicious Last Course. Bardzo szybko okazało się, że zdecydowanie warto było czekać – rozszerzenie zebrało znakomite oceny w serwisie Metacritic, gdzie wersja na komputery osobiste może aktualnie pochwalić się średnią wynoszącą aż 89 punktów na 100 możliwych do zdobycia.

Dodatek do gry Cuphead ze świetnymi ocenami. Społeczność zachwycona
cupheadgame.com

Krytycy zachwalają sobie przede wszystkim animacje – w tym niezwykle ciekawe projekty nowych bossów – oraz oprawę muzyczną. Choć w wielu recenzjach pojawiają się oczywiście narzekania na zbyt wysoki poziom trudności, chyba wszyscy doskonale wiemy, że to właśnie on był jednym z głównych powodów, dla których oryginał stał się jedną z najlepiej ocenianych gier niezależnych w 2017 roku. Na liście plusów znalazła się także nowa grywalna postać Czarki. Poniżej zamieszczamy zestawienie ocen krytyków.

Recenzje dodatku Cuphead: The Delicious Last Course

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że dodatek The Delicious Last Course jest dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Produkcja zadebiutowała na rynku pod koniec września 2017 roku – zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji.

Komentarze
1
Karanthir666
Gramowicz
01/07/2022 05:04

Ja proponuję przeczytać ostatni akapit jeszcze raz i go poprawić. Bo wynika z tego, że dodatek jest dostępny już od końca września 2017 r.