Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion w 120 klatkach na sekundę wyłącznie na PC

Mikołaj Ciesielski
2022/07/09 14:00

Square Enix dzieli się szczegółami na temat płynności animacji na poszczególnych platformach.

Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion w 120 klatkach na sekundę wyłącznie na PC

W połowie zeszłego miesiąca doczekaliśmy się zapowiedzi Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion, czyli odświeżonej wersji hitu z 2007 roku, który ukazał się wyłącznie na PlayStation Portable. Tymczasem Square Enix podzieliło się dodatkowymi informacjami na temat wspomnianej produkcji, dzięki którym poznaliśmy szczegóły dotyczące płynności animacji gry na poszczególnych platformach.

Okazuje się, że na zabawę w 120 klatkach na sekundę będą mogli liczyć wyłącznie użytkownicy komputerów osobistych. Posiadacze konsol PlayStation 5 i Xbox Series X będą natomiast musieli zadowolić się rozgrywką w 60 klatkach na sekundę. Niestety nie ujawniono, w jakiej rozdzielczości Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion osiągnie na konsolach Sony i Microsoftu wspomnianą płynność animacji.

Square Enix nie podzieliło się również szczegółami dotyczącymi wersji na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Możemy się jednak spodziewać, że posiadacze wymienionych platform zagrają w Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion w 30 klatkach na sekundę.

Na koniec przypomnijmy, że Crisis Core: Final Fantasy 7 Reunion zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach pod koniec bieżącego roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!