Conqueror's Blade z polską lokalizacją! Kolejny sezon i masa nowości

Maria Wawrzyniak
2021/03/19 18:30
0
0

Przedstawiciele studia Booming Games ujawnili datę premiery polskiej wersji gry Conqueror’s Blade. Ponadto w grze rozpoczął się już siódmy sezon.

Przychodzimy z bardzo dobrą wiadomością dla miłośników darmowej gry Conqueror’s Blade od studia Booming Games. Przedstawiciele wspomnianego zespołu poinformowali wczoraj za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, że już 30 marca udostępniona zostanie oficjalna polska wersja produkcji. Choć członkowie polskiej społeczności mogą już rozpocząć odliczanie do premiery, od wczoraj mogą również korzystać z metod płatności dostępnych w naszym kraju oraz płacić w złotówkach za przedmioty w Conqueror’s Blade na MY.GAMES Market oraz na Steamie i podczas kupowania pakietów kolekcjonerskich.

Niezależnie jednak od tego, czy zamierzacie dopiero dołączyć do gry, czy może należycie do doświadczonych użytkowników, w Conqueror’s Blade możecie rozpocząć sezon siódmy pod tytułem Wilki Ragnaroku. Jak czytamy w oficjalnej wiadomości zapowiadającej kolejny rozdział epickich bitew, wśród nowości znajdziemy między innymi kampanię sezonową z wyzwaniami, unikalne nagrody z przepustki bitewnej oraz decydującą bitwę o Turul Varos. Przygoda zacznie się w jednym z dwóch regionów: Ostarii lub Anadolii. Naszym zadaniem jest zatrzymać Ragnarok przed 17 czerwca, kiedy sezon ma się zakończyć.

Sezon siódmy wprowadza nowe jednostki utrzymane w nordyckiej stylistyce, mechanikę Run, pozwalających na ulepszanie swojej postaci oraz nową, rozległą mapę, na której gracze mogą toczyć bitwy i oblężenia. Wraz z tymi darmowymi dodatkami do gry trafiła też nowa przepustka sezonowa, pozwalająca graczom zdobyć ponad 100 unikalnych sezonowych nagród, w tym elementów kosmetycznych inspirowanych nordyckimi sagami i mitologią. Gracze mogą od teraz rekrutować zaciekłych nordyckich wojowników.Conqueror's Blade z polską lokalizacją! Kolejny sezon i masa nowości

Pierwszą z nowych jednostek są Tarczowniczki – oddziały złożone w całości z wojowniczek zaprzysiężonych z Kultem Frei, które w czasach pokoju służyły jako strażniczki szlachetnie urodzonych oraz jako staż świętych miejsc. Dzięki możliwości wykorzystania zarówno miecza, jak i włóczni na polu bitwy stają się niezwykle uniwersalną jednostką – włócznie pozwalają im walczyć niezwykle skuteczne przeciwko kawalerii, dzięki większemu zasięgowi ataku oraz negatywnym efektom nakładanym na przeciwnika, podczas gdy miecze zapewniają dużą siłę ataku w bliskim zwarciu. Inspirowane kultową „ścianą tarcz”, Tarczowniczki potrafią również zebrać się wokół swojego dowódcy w ciasnej formacji obronnej, by uchronić go przed atakami.

GramTV przedstawia:

Gracze szukający bardziej agresywnych rozwiązań mogą rekrutować Berserków, którzy stanowią doskonały przykład lekko opancerzonej jednostki korzystającej z broni zadającej duże obrażenia w walce wręcz, coś, co stała się podstawą wielu armii w Conqueror’s Blade. Berserkowie to nieposkromiona furia, specjaliści od przełamujących ataków, którzy w druzgocącej szarży posługują się podwójnymi toporami.

Prawdopodobnie najbardziej niezwykłą jednostką inspirowaną nordycką kulturą są jednak Synowie Fenira, odziani w futro fanatycy, będący niezwykle zwinną i szybką jednostką piechoty. Swoją szybkość zawdzięczają zwierzęcej naturze, którą mogą dodatkowo wzmocnić aktywowanymi umiejętnościami. Dzięki rozproszonej formacji doskonale radzą sobie z atakowaniem jednostek dystansowych.

Oprócz jednostek dodano także nowy system Run, pozwalający na ulepszanie broni oraz pancerzy. Runy dostępne są w różnych wariantach, skupiają się na oferowaniu pasywnych ulepszeń umiejętności, które wpływają na walkę oraz styl gry. Runy odblokowuje się wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów przepustki sezonowej i zostaną one zresetowane z końcem aktualnego sezonu. Runy nie zużywają się w trakcie ich wykorzystywania, więc gracze mogą swobodnie eksperymentować z ich wykorzystaniem.

Na koniec warto wspomnieć o bardzo korzystnych kursach wymiany – płacąc w Conqueror’s Blade polską walutą możecie liczyć na całkiem dobry deal, ponieważ 100 suwerenów ma równowartość 3,50 zł, podczas gdy w innych krajach jest to wydatek wynoszący 1 euro, czyli prawie pięć złotych. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Conqueror’s Blade zadebiutowało na rynku 4 czerwca 2019 roku wyłącznie na komputerach osobistych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!