Conqueror's Blade z ciekawą niespodzianką dla polskich graczy

Maria Wawrzyniak
2021/04/01 15:30
0
0

Przedwczoraj udostępniono oficjalną polską wersję językową gry Conqueror’s Blade. To jednak nie wszystko – twórcy przygotowali dla rodzimych graczy niespodziankę.

Niedawno informowaliśmy o planowanym udostępnieniu oficjalnej polskiej wersji językowej gry Conqueror’s Blade. Zgodnie z zapowiedziami, wersja została udostępniona przedwczoraj – z tej okazji deweloperzy ze studia Booming Tech oraz przedstawiciele MY.GAMES zapraszają rodzimych graczy na pole bitwy.

Dla wszystkich, którzy zamierzają dopiero rozpocząć swoją przygodę z Conqueror’s Blade, zalecane jest stworzenie postaci na nowym europejskim serwerze Midgard. Jak czytamy w oficjalnej wiadomości, to świetne miejsce, by sprawdzić metę gry i tryb PvP, mając wyrównane szanse, ponieważ pojawiają się tam gracze, którzy dopiero zapoznają się z grą w sezonie VII. To jednak nie wszystko.

GramTV przedstawia:

Booming Tech przygotowało miłą niespodziankę dla graczy z Polski. W sklepie MY.GAMES oraz na platformie Steam pojawił się specjalny pakiet kolekcjonerski Bohatera Husarii, zawierający Ubiór bohatera Rotmistrza, czyli stylowy strój elitarnego dowódcy o beztroskim nastawieniu. Pakiet zawiera również ekskluzywny zestaw wierzchowca Rotmistrza, który wspólnie z ubiorem bohatera jest inspirowany husarią – znamienitym regimentem polskiej konnicy, która broniła kraju przez ponad dwieście lat. Zakupienie pakietu zapewnia dostęp do konta premium na 90 dni, 80 000 sztuk srebra i 9 broni oblężniczych.

Na koniec mamy jeszcze coś dla tych, którzy dotychczas nie mieli okazji zagrać w Conqueror’s Blade. Na oficjalnej stronie internetowej produkcji opublikowano poradnik dla początkujących, w którym znajdziecie wszystkie niezbędne informacje na temat gry. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Conqueror’s Blade zadebiutowało na rynku 4 czerwca 2019 roku wyłącznie na komputerach osobistych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!