Christian Bale nie chciał zagrać we Flashu. Warner Bros. błagało go wiele miesięcy

Krzysztof Żołyński
2023/06/28 09:30
1
0

Warner Bros. przez wiele miesięcy prosił Christiana Bale’a o udział we Flashu. Bez skutku. Aktor nie chciał wrócić jako Batman w tym filmie.

W filmie pojawia się Batman, grany przez Michaela Keatona, Bruce Wayne z udziałem Bena Afflecka, a na samym końcu pojawia się malutki epizod z innym Batmanem i tu pojawia się George Clooney. Barry Allen niszczy kontinuum czasoprzestrzenne i pozornie składa wszystko z powrotem w całość. Na samym końcu filmu Bruce Wayne odwiedza Barry'ego, ale zamiast Afflecka pojawia się Clooney, a Barry jest zdumiony. Jak twierdzi Comic Book Movie plan był taki, aby to właśnie Bale pojawił się w tym epizodzie.

Warner Bros. przez wiele miesięcy prosił Christiana Bale'a, mając nadzieję, że się załamie, a on był cały czas na nie, więc podjęto decyzję, żeby wziąć innego Batmana i zaangażowali George'a Clooneya. – mówi Kevin Smith w klipie TikTok.

Christian Bale nie chciał zagrać we Flashu. Warner Bros. błagało go wiele miesięcy

Nie jest jasne, dlaczego Bale, który grał w trzech Batmanach, odmówił ponownego wcielenia się w tę rolę, ale jego wcześniejsze wypowiedzi sugerują powód.

Christian Bale odmówił roli Batmana we Flashu

Gdyby Chris Nolan przyszedł do mnie i powiedział:„ Mam nową historię ”, byłbym zainteresowany. Ale poza tym nie sądzę.

GramTV przedstawia:

Warto przypomnieć przy okazji, że najnowszym występem tego aktora w roli superbohatera była rola Gorra, rzeźnika bogów w Thor: Miłość i grom.

Komentarze
1
Deatheron
Gramowicz
28/06/2023 18:44

"mając nadzieję, że się załamie"

Załamał to by się czytając takie coś :)