Chorus na rozgrywce w 4K. Twórcy pokazują walkę i ulepszanie statku kosmicznego

Mikołaj Ciesielski
2021/11/25 13:10
0
0

Zobaczcie nowy gameplay z kosmicznej strzelanki od Deep Silver.

Chorus na rozgrywce w 4K. Twórcy pokazują walkę i ulepszanie statku kosmicznego

W zeszłym miesiącu mieliśmy okazję zobaczyć fabularny zwiastun gry Chorus – nowej kosmicznej strzelanki, za którą odpowiada Fishlabs Entertainment oraz firma Deep Silver. Tymczasem twórcy postanowili ponownie przypomnieć graczom o swojej produkcji i za sprawą redakcji IGN podzielili się 8-minutowym gameplayem. Materiał skupia się przede wszystkim na walce, ale nie zabrakło też prezentacji systemu modyfikacji statku kosmicznego. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Warto wspomnieć, że w trakcie rozgrywki w Chorus wcielimy się w Narę byłą pilotkę potężnej organizacji Cirlce, która pragnie odkupić swoje grzechy z przeszłości. W tym celu bohaterka stara się zjednoczyć siły oporu, by za wszelką cenę powstrzymać swojego dawnego pracodawcę. Główną bronią protagonistki jest wspomniany statek kosmiczny o nazwie Forsaken.

Na koniec przypomnijmy, że Chorus zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 3 grudnia bieżącego roku. Zgodnie z zapowiedziami twórców produkcja ma być „ewolucją kosmicznych strzelanek”, a sama opowieść zostanie utrzymana w mrocznym tonie.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!