Chorus na zwiastunie fabularnym. Zobaczcie nowe ujęcia z kosmicznej strzelanki

Mikołaj Ciesielski
2021/10/23 16:00
0
0

Deweloperzy z Fishlabs Entertainment przypominają graczom o swojej nadchodzącej produkcji.

Chorus na zwiastunie fabularnym. Zobaczcie nowe ujęcia z kosmicznej strzelanki

Pod koniec września poznaliśmy dokładną datę premiery gry Chorus, czyli kosmicznej strzelanki TPP, za którą odpowiada studio Fishlabs Entertainment. Deweloperzy zaprezentowali wówczas również nowy zwiastun swojej produkcji. Wygląda jednak na to, że twórcy postanowili po raz kolejny przypomnieć graczom o wspomnianym tytule, ponieważ do sieci trafił fabularny zwiastun gry Chorus. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Materiał trwa blisko 4 minuty i nie brakuje w nim fragmentów rozgrywki. Możemy więc znów sprawdzić, jak produkcja Fishlabs Entertainment prezentuje się w akcji. Najnowszy zwiastun dostępny jest również w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę, dzięki czemu możemy przekonać się, jak tytuł będzie prezentował się na najnowszych konsolach Sony i Microsoftu oraz mocniejszych komputerach osobistych. Rzućcie okiem i oceńcie sami.

Jedynym celem Nary jest zniszczyć mroczny kult, który ją ukształtował. Zdobywaj niszczycielskie bronie i umiejętności w nowym wydaniu gatunku kosmicznej strzelanki. W towarzystwie Opuszczonego, myślącego myśliwca, badaj starożytne świątynie, tocz widowiskowe walki w stanie nieważkości i wyjdź poza znaną nam rzeczywistość – czytamy w opisie gry na platformie Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Chorus zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Tytuł dostępny będzie również na platformie Google Stadia. Premiera 3 grudnia bieżącego roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!