Chivalry 2 zaliczyło udany start. Deweloperzy chwalą się wynikami sprzedaży

Mikołaj Ciesielski
2021/08/18 08:35
0
0

Produkcja Torn Banner Studios doczekała się też nowej aktualizacji wprowadzającej dodatkową zawartość.

Chivalry 2 zaliczyło udany start. Deweloperzy chwalą się wynikami sprzedaży

Deweloperzy z Torn Banner Studios oraz wydawca, firma Tripwire Interactive, mają powody do zadowolenia, ponieważ Chivalry 2 zaliczyło naprawdę udany debiut. Świadczy o tym nie tylko wysoka średnia ocen na Metacritic, ale także opublikowane wczoraj wyniki sprzedaży. Okazuje się bowiem, że od momentu premiery w czerwcu tego roku sprzedano ponad milion egzemplarzy Chivalry 2.

Jest to najszybciej sprzedający się tytuł w portfolio Tripwire Interactive. Ponadto deweloperzy z Torn Banner Studios opublikowali kilka dni temu aktualizację, która wprowadza do gry nową zawartość. Posiadacze Chivalry 2 mogą już pobierać update o nazwie House Galencourt, dzięki któremu produkcja zostanie rozszerzona m.in. o dwie nowe mapy, nowy tryb gry 3v3 czy też popularną kamerę znaną z oryginalnego Chivalry: Medieval Warfare.

Pomimo premiery w czerwcu, ponad milion osób zagrało w Chivalry 2 na wszystkich platformach, co pokazuje nam, jak duży potencjał drzemie w grze. Jesteśmy szczęśliwi, że udostępniliśmy tak wielu ludziom wyjątkowe doświadczenie w postaci krwawej, epickiej średniowiecznej wojny – i już ciężko pracujemy, aby rozszerzyć grę o dodatkowe elementy” – mówi Steve Piggott, prezes Torn Banner Studios.

Dzisiaj świętujemy niesamowity kamień milowy w postaci miliona sprzedanych egzemplarzy Chivalry 2 w mniej niż dwa miesiące od premiery! Zaskoczyła nas reakcja graczy i krytyków. Zespół już ciężko pracuje nad większą ilością bezpłatnych treści oraz wprowadzeniem pożądanych funkcji, takich jak imprezy międzyplaftormowe” – dodaje John Gibson, dyrektor generalny Tripwire Interactive.

Na koniec przypomnijmy, że Chivalry 2 dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja Torn Banner Studios oferuje pełne wsparcie dla funkcji cross-play na wszystkich wymienionych wyżej platformach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!