Chętni na jeszcze jedną przygodę w świecie Gothica 2? To poznajcie Historię Neka

Radosław Krajewski
2023/02/07 14:10

Polscy modderzy przygotowali nową interesująco zapowiadającą się przygodę w Khorinis.

Na premierę Gothic Remake jeszcze trochę poczekamy. Niedawno studio Alkimia Interactive podało, że ogłoszą konkretną datę premiery gry, gdy produkcja będzie zmierzać ku końcowi. Fani serii od Piranha Bytes powinni oczekiwać nie tylko odświeżonej wersji pierwszej części gry, ale również ciekawie zapowiadającego się fabularnego moda do Gothica II: Noc Kruka.

Chętni na jeszcze jedną przygodę w świecie Gothica 2? To poznajcie Historię Neka

Historia Neka – nowa modyfikacja do Gothic II: Noc Kruka

Polskie studio Silver Ore Team ogłosiło pracę nad Gothic II: Historia Neka, czyli modyfikacją, w której wcielimy się w tytułowego bohatera, wrzuconego w najgorsze odmęty świata, wypełnionego kryminalistami i wieloma niebezpiecznymi potworami, czającymi w mroku. Według zapowiedzi fabuła skupi się na rozdartym człowieku, który nie zgadza się z zasadami panujacymi w Starym Obozie. Fabuła rozpocznie się na dwa lata przed historię Bezimiennego z pierwszej części Gothica, a twórcy planują zaprezentować kilka nowych lokacji, których wcześniej nie odwiedziliśmy.

Wraz z ogłoszeniem projektu amatorski zespół modderów zaprezentował pierwszy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji. Możemy zobaczyć pierwsze fragmenty gry, głównego bohatera, a także samą produkcję projektu. Twórcy obiecują, że Historia Neka otrzyma pełny, profesjonalny polski dubbing, a także ścieżkę dźwiękową autorstwa Kaia Rosenkranza.

GramTV przedstawia:

Data premiery Gothic 2: Historia Neka nie jest jeszcze znana. Jeżeli chcecie pomóc przy powstawaniu modyfikacji, to twórcy udostępnili formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie w tym miejscu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!