CD Projekt RED jeszcze w tym roku wyda nową grę osadzoną w uniwersum Wiedźmina

Mikołaj Ciesielski
2022/01/31 14:31
4
2

Produkcja o kodowej nazwie Project Golden Nekker będzie skierowana przede wszystkim do fanów Gwinta.

CD Projekt RED jeszcze w tym roku wyda nową grę osadzoną w uniwersum Wiedźmina

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów uniwersum Wiedźmina oraz miłośników gry karcianej Gwint. Jak informuje IGN, CD Projekt RED jeszcze w tym roku zamierza dostarczyć na rynek nową, samodzielną produkcję single-player o kodowej nazwie Project Golden Nekker. Opracowaniem tytułu zajmuje się zespół odpowiedzialny za wspomnianego Gwinta, a nadchodzący projekt ma zapewnić „urzekające doświadczenia dla jednego gracza” i znacząco różnić się od poprzednich wersji cyfrowej karcianki, która zadebiutowała w świecie gier wideo pod postacią mini-gry w Wiedźminie 3.

Z informacji przekazanych przez IGN wynika, że Project Golden Nekker będzie w pełni samodzielną produkcją, a do jej uruchomienia nie będzie wymagana instalacja nastawionego na rozgrywkę sieciową Gwinta. Paweł Burza z CD Projekt RED zaznacza również, że nadchodzący tytuł nie będzie przypominać wydanej w 2018 roku gry Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści. Celem deweloperów jest bowiem dostarczenie na rynek „wciągającego trybu dla jednego gracza, który zadowoli użytkowników nieprzepadających za sieciowymi potyczkami w klasycznym Gwincie.

IGN opublikował również pierwsze grafiki z Project Golden Nekker. Niestety nie poznaliśmy więcej szczegółów na temat produkcji. Nie wiemy też, na jakich platformach pojawi się wspomniany tytuł. Wiadomo jedynie, że gra ma trafić na rynek w tym roku. Zdaniem redakcji IGN prawdopodobnym terminem debiutu jest październik. Na oficjalną datę premiery oraz kolejne informacje musimy jednak jeszcze nieco poczekać.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
CaptainAmeryka13
Gramowicz
31/01/2022 18:58

Zamiast robić pełnoprawnego Wiedzmina, takiego z prawdziwego zdarzenia to zajmują się jakimiś gro podobnymi popierdółkami :)Najpierw wtopa z Cyber, teraz to...Boże co za idioci :)

FromSky
Gramowicz
31/01/2022 18:49

Nigdzie nie jest napisane że to nie będzie gra mobilna, choć pewnie też będzie na PC

alex1112
Gramowicz
31/01/2022 17:27

Pierwsza myśl po przeczytaniu tytułu. " Albo gwint, albo popierdółka na smartfony"
Trwa Wczytywanie