Candyman z pełnym zwiastunem. Zobacz przerażającą zapowiedź nowego horroru

Radosław Krajewski
2021/06/24 11:00

Universal Pictures przypomina o wielkim powrocie Candymana, za którym stoi Jordan Peele.

Candyman z pełnym zwiastunem. Zobacz przerażającą zapowiedź nowego horroruCandyman jest jednym z niewielu przykładów uznanych horrorów, który nie doczekał się wielu kontynuacji, a seria nie powracała regularnie na przestrzeni lat. Teraz za sprawą producenta Jordana Peele’a i reżyserki Nii DaCosty ma się to zmienić. Universal Pictures zaprezentował pełny zwiastun swojego nadchodzącego horroru, który z pewnością ucieszy fanów kina grozy. Końcówka tego lata zapowiada się wyśmienicie dla fanów horrorów. Nową zapowiedź filmu zobaczycie poniżej.

Mieszkańcy osiedla Cabrini Green w Chicago od lat opowiadają sobie historię o duchu mordercy z hakiem zamiast ręki, którego można przywołać, stojąc przed lustrem i powtarzając jego imię pięć razy. Dekadę po wyburzeniu ostatniego budynku z dzielnicy, artysta Anthony McCoy i jego dziewczyna Brianna Cartwright, przenoszą się do luksusowego mieszkania w nowo wybudowanych apartamentowcach na niesławnym osiedlu. Gdy kariera malarska Anthony’ego wisi na włosku, przypadkowe spotkanie z pewnym starszym mieszkańcem okolicy na zawsze zmieni jego życie. Pragnąć utrzymać swój status w chicagowskim świecie sztuki, mężczyzna zaczyna badać makabryczną historię o duchu. Anthony przywraca do naszego świata Candymana, który nie spocznie, dopóki nie zasmakuje krwi kolejnej swojej ofiary.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię filmu odpowiada Nia DaCosta, autorka dobrze przyjętego Little Woods. W obsadzie znaleźli się: Yahya Abdul-Mateen II, Colman Domingo, Rodney L Jones III, Breanna Lind, J. Nicole Brooks, Sarah Wisterman. Candyman zadebiutuje w kinach już 27 sierpnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!