Call of Duty z potężną falą banów. W weekend zablokowano kilkadziesiąt tysięcy kont

Mikołaj Ciesielski
2024/04/09 09:05
0
0

To jednak nie koniec.

Microsoft szykuje się rzekomo do zapowiedzi Call of Duty: Black Ops Gulf War i dodania starszych odsłon Call of Duty do Xbox Game Pass. Activision tymczasem kontynuuje walkę z oszustami. Okazuje się, że w miniony weekend zablokowano kilkadziesiąt tysięcy kont, ale zespół RICOCHET zapowiada, że to nie koniec.

Call of Duty z potężną falą banów. W weekend zablokowano kilkadziesiąt tysięcy kont

Activision zablokowało w trakcie weekendu blisko 30000 kont w Call of Duty: Modern Warfare 3 i Call of Duty: Warzone

Jak informuje redakcja CharlieIntel, w trakcie ostatniego weekendu zespół RICOCHET zidentyfikował i zbanował ponad 27 tysięcy nieuczciwych graczy w Call of Duty: Modern Warfare 3 oraz Call of Duty: Warzone. Zgodnie z przekazanymi informacjami jest to zasługa „szeregu ulepszonych systemów wykrywania” oszustów. Zapowiedziano również, że trwają prace nad „nowym zestawem aktualizacji zabezpieczeń”, co ma skutkować kolejną falą banów.

Warto dodać, że wczoraj – 8 kwietnia 2024 roku – zakończył się kolejny darmowy weekend z trybem sieciowym w Call of Duty: Modern Warfare 3. Niewykluczone, że tak duża liczba banów związana jest właśnie ze wspomnianym wydarzeniem.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 3 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Sledgehammer Games, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Call of Duty: Modern Warfare III - gorzej być chyba nie mogło…

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!