Xbox Game Pass wkrótce z Call of Duty? Microsoft ma szykować duże ogłoszenie

Mikołaj Ciesielski
2024/04/09 08:35
0
0

Wygląda na to, że amerykańska firma szykuje sporą niespodziankę dla miłośników popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek.

Na Xbox Games Showcase 2024 rzekomo doczekamy się zapowiedzi Gears 6. Microsoft najwyraźniej zamierza jednak przygotować znacznie więcej niespodzianek. W okolicach czerwca pojawić mają się bowiem również nowe wieści dotyczące marki Call of Duty. Według jednego z branżowych insiderów amerykańska firma nie tylko przedstawi kolejną część serii, ale także może dodać starsze odsłony cyklu do biblioteki Xbox Game Pass.

Xbox Game Pass wkrótce z Call of Duty? Microsoft ma szykować duże ogłoszenie

Microsoft szykuje się do zapowiedzi Call of Duty: Black Ops Gulf War i dodania starszych odsłona Call of Duty do Xbox Game Pass

Autorem powyższych doniesień jest Tom Henderson. W artykule opublikowanym na portalu Insider Gaming dziennikarz odnosi się do informacji, według których na Xbox Games Showcase 2024 doczekamy się zapowiedzi Call of Duty: Black Ops Gulf War. Insider twierdzi, że tegoroczna odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek zostanie zaprezentowana jeszcze przed prezentacją Microsoftu i to w bardziej „tradycyjny sposób”.

GramTV przedstawia:

Henderson informuje, że Call of Duty: Black Ops Gulf War ma zostać zapowiedziane przed Summer Game Fest, które zaplanowano na 7 czerwca 2024 roku. Insider dodaje, że w trakcie pokazu gracze mogą spodziewać się m.in. prezentacji fragmentu jednej z misji z kampanii fabularnej. Szczegóły na temat trybu sieciowego i Zombie mają natomiast zostać przedstawione w sierpniu. Sama gra ma z kolei zadebiutować w październiku 2024 roku.

To jednak nie koniec informacji, które powinny zainteresować fanów popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek. Henderson dodaje bowiem – powołując się na własne źródła – że Microsoft szykuje się do dodania starszych gier Activision Blizzard do biblioteki Xbox Game Pass. Zdaniem insidera zapowiedź Call of Duty: Black Ops Gulf War może nie być jedynym ogłoszeniem związanym z marką Call of Duty, które usłyszymy w czerwcu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!