Call of Duty: Modern Warfare 3 za darmo. Rusza kolejny bezpłatny weekend z grą

Mikołaj Ciesielski
2024/04/04 09:45
0
0

Activision ponownie zachęca graczy do przetestowania trybu multiplayer w najnowszej odsłonie serii Call of Duty.

W zeszłym tygodniu Activision przedstawiło nowości w 3. sezonie Call of Duty: Modern Warfare 3. Zgodnie z zapowiedziami wspomniane atrakcje trafiły wczoraj do gry, ale to nie koniec wartych uwagi informacji na temat wspomnianego tytułu. Wydawca ponownie chce bowiem zachęcić graczy do sprawdzenia najnowszej odsłony serii Call of Duty. W tym celu zorganizowano kolejny darmowy weekend z trybem multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 3.

Call of Duty: Modern Warfare 3 za darmo. Rusza kolejny bezpłatny weekend z grą

Call of Duty: Modern Warfare 3 za darmo przez weekend. Ruszył 3. sezon rozgrywek

Kolejny darmowy weekend z trybem multiplayer Call of Duty: Modern Warfare 3 rozpocznie się dzisiaj – 4 kwietnia 2024 roku – i potrwa aż do 8 kwietnia 2024 roku, czyli do najbliższego poniedziałku. W trakcie wspomnianego wydarzenia gracze będą mieli okazję sprawdzić m.in. nową mapę dla wariantu 6v6 o nazwie Emergency. Użytkownicy otrzymają dostęp do łącznie 5 trybów, w tym do wprowadzonego w 3. sezonie Capture the Flag.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego darmowego weekendu, tak i tym razem Activision pozwoli graczom przetestować również tryb Zombies. Warto także dodać, że bezpłatny okres próbny dostępny będzie zarówno na PC, jak i konsolach. Więcej informacji na temat wspomnianego wydarzenia znajdziecie na oficjalnej stronie Call of Duty.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Call of Duty: Modern Warfare 3 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Sledgehammer Games, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Call of Duty: Modern Warfare III - gorzej być chyba nie mogło…

Call of Duty: Modern Warfare 3 za darmo przez weekend. Ruszył 3. sezon rozgrywek, Call of Duty: Modern Warfare 3 za darmo. Rusza kolejny bezpłatny weekend z grą
Call of Duty

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!