Remaster kultowej mapy nadciąga do CoD: Black Ops – Cold War. Dalszy rozwój gry

Wincenty Wawrzyniak
2022/04/18 22:30
0
0

Do gry nadciąga remaster kultowej mapy – deweloperzy kontynuują rozwijanie gry.

Pomimo tego, iż oficjalnie sezony w grze Call of Duty: Black Ops – Cold War zakończyły się, przedstawiciele studia Treyarch poinformowali, iż nie zamierzają porzucać swojej produkcji i mają w planach rozwijać ją przez cały bieżący rok. Jak podaje serwis Game Rant, w pierwszej kolejności społeczność wspomnianego tytułu ma spodziewać się zremasterowanej wersji popularnej i lubianej mapy Jungle, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem jeszcze w klasycznym wydaniu Black Ops. To jednak nie wszystko.

Remaster kultowej mapy nadciąga do CoD: Black Ops – Cold War. Dalszy rozwój gry
Call of Duty: Black Ops – Cold War/Treyarch/Raven Software/Activision Blizzard

Kolejną nowością, nad którą pracują deweloperzy, ma być zupełnie nowa broń palna, która zostanie udostępniona w trybach wieloosobowych w Black Ops: Cold War oraz znana twarz jako nowy Operator. Oprócz tego otrzymamy nową broń białą – ta pojawi się nie tylko w multiplayerze, ale również w trybach Zombies oraz Warzone. Nie zabraknie też przedmiotów kosmetycznych, jak chociażby skórek.

https://www.treyarch.com/game-intel/2022/04/Treyarch_Content_in_2022

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze, że Call of Duty: Black Ops – Cold War zadebiutowało 13 listopada 2020 roku na komputerach osobistych (i jest dostępne wyłącznie w Battle.net) oraz konsolach obecnej (PlayStation 4, Xbox One) i nowej generacji (PlayStation 5, Xbox Series X). Naszą recenzję gry znajdziecie tutaj.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!