Bohaterem fabularnego DLC do Resident Evil Village mógł zostać Chris Redfield

Mikołaj Ciesielski
2022/09/23 07:30

Ostatecznie deweloperzy zdecydowali się jednak opowiedzieć historię Rose Winters.

Bohaterem fabularnego DLC do Resident Evil Village mógł zostać Chris Redfield

Zgodnie z zapowiedziami już w przyszłym miesiącu Resident Evil Village doczeka się fabularnego dodatku Shadows of Rose, a także kilku innych nowości w ramach pakietu „Winter’s Expansion”. Kilka dni temu Capcom poinformował, że wspomniane rozszerzenie ma „zakończyć sagę Wintersów”. Tymczasem okazuje się, że bohaterem wspomnianego DLC wcale nie musiała zostać córka Ethana Wintersa.

Fabularny dodatek do Resident Evil Village mógł wyglądać zupełnie inaczej

Kento Kinoshita – reżyser dodatku Shadows of Rose – w rozmowie z Inside Games (dzięki GamesRadar+) zdradził, że w czasie realizacji projektu” deweloperzy mieli „pewne pomysły”, które były skupione wokół postaci Chrisa Redfielda. Ostatecznie zespół zdecydował się jednak opowiedzieć historię Rose Winters.

Warto wspomnieć, że Shadows of Rose będzie najdłuższym dodatkiem w historii serii Resident Evil. Zainteresowanych zachęcamy również do obejrzenia 7-minutowego materiału wideo, który pozwala sprawdzić, jak wspomniane rozszerzenie prezentuje się w akcji.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil Village zadebiutowało na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S w maju ubiegłego roku. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji Capcomu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Resident Evil Village – recenzja – w rumuńskiej wiosce dziś nie zaśnie nikt…

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!