Do Resident Evil Village zmierza dużo nowości. Capcom ogłosił pakiet soczystych dodatków

Smolak
2022/06/14 07:30

Ponadto będziemy mogli wcielić się w Lady Dimitrescu lub skończyć całą grę w trybie trzecioosobowym.

Podczas Capcom Showcase dostaliśmy sporo informacji na temat dodatkowej zawartości zmierzającej do Resident Evil Village jesienią. Najważniejszą jest oczywiście dodatek fabularny, z dobrze zapowiadającą się historią. Ponadto ogłoszono, że do trybu Mercenaries zawitają nowe postacie, w tym słynna Lady Dimitrescu. Dodatkowo, wraz z rozszerzeniem, otrzymacie możliwość przejęcia kontroli nad Ethanem w wydaniu trzecioosobowym. Całość opatrzono nazwą Winter Expansion, a paczka trafi w nasze ręce 28 października.

Do Resident Evil Village zmierza dużo nowości. Capcom ogłosił pakiet soczystych dodatków

Rozszerzenie fabularne zatytułowano Shadows of Rose, a przedstawiona w nim historia skupiać się będzie się wokół dorosłej już córki Ethana, tytułowej Rose. Dziewczyna obdarzona jest specjalnymi mocami, z których przekleństwem musi zmagać się każdego dnia. By położyć kres swojej klątwie, wybierze się w metafizyczną podróż, a my będziemy świadkami tych wydarzeń.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil Village zadebiutowało na rynku 2 maja 2021 roku. Gra dostępna jest na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X oraz PC. Był to jeden z najlepiej ocenianych tytułów ubiegłych dwunastu miesięcy. Dowodzić może tego nasza recenzja, w której Muradin wystawił grze wysokie 8,4/10. Zachęcam do zapoznania się z tekstem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
14/06/2022 07:37

16 lat to jeszcze nie dorosłość. A tak poza tym pierwotnie Capcom mowił że DLC będzie darmowe, a wychodzi na to że już nie, bo nic o tym nie wspomnieli. Mam nadzieję że gracze im to wytkną.