Resident Evil Village: Shadows of Rose na rozgrywce. Fabularny dodatek w akcji

Mikołaj Ciesielski
2022/09/20 08:10

Zobaczcie 7-minutowy gameplay z nadchodzącego rozszerzenia do najnowszej odsłony serii Resident Evil.

Zgodnie z zapowiedziami już w przyszłym miesiącu Resident Evil Village doczeka się fabularnego dodatku Shadows of Rose. Capcom poinformował, że nadchodzące rozszerzenie ma „zakończyć sagę Wintersów, ale okazuje się, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym DLC. Do sieci trafił bowiem 7-minutowy gameplay, za którego sprawą zainteresowani mogą sprawdzić, jak historia Rose prezentuje się w akcji.

Capcom prezentuje gameplay z Resident Evil Village: Shadows of Rose

Akcja dodatku Shadows of Rose rozgrywa się 16 lat po wydarzeniach przedstawionych w Resident Evil Village. We wspomnianym rozszerzeniu gracze wcielą się w tytułową Rose, czyli córkę Ethana Wintersa. Całość – w przeciwieństwie do podstawowej wersji gry – przedstawiona zostanie w perspektywie TPP. Natomiast w trakcie rozgrywki gracze, wspólnie z główną bohaterką, trafią do świata znajdującego się w umyśle istoty o nazwie Megamycete, gdzie nawet jeden cios może oznaczać śmierć.

Rose będzie jednak korzystać ze swoich nadprzyrodzonych zdolności, dzięki którym będzie mogła m.in. unieruchamiać oponentów. Jeśli jesteście zainteresowani dodatkiem Shadows of Rose do gry Resident Evil: Village to rzućcie okiem na gameplay na dole wiadomości. Zawiera on jednak nieco scenek fabularnych dlatego, jeśli nie chcecie w żaden sposób psuć sobie zabawy i zamierzacie w pełni samodzielnie odkryć całą historię, to zalecamy ostrożność.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil Village zadebiutowało na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S w maju ubiegłego roku. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji Capcomu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Resident Evil Village – recenzja – w rumuńskiej wiosce dziś nie zaśnie nikt…

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!