Bohater Gothica walczy z trollem w Wiedźminie 3. Fan stworzył Zbroję Cienia dla Geralta

Radosław Krajewski
2024/06/23 17:00
0
0

Kolejny pokaz możliwości narzędzia REDkit do Wiedźmina 3: Dziki Gon.

Czy przeniesienie Gothica do Wiedźmina 3 jest w ogóle możliwe? Sądząc po ostatnich pracach fanów obu gier można uznać, że tak, ale byłby to niezwykle skomplikowany i czasochłonny proces. Niemniej gracze nie ustają w wysiłkach, aby przenieść przygody Bezimiennego do świata wiedźminów. Niedawno pojawił się ambitny projekt, aby przenieść mapy z pierwszego i drugiego Gothica do gry CD Projekt RED. Z mniejszym, ale równie ciekawym pomysłem wyszedł YouTuber znany jako Adrian K., który zaprezentował film, w którym Bezimienny walczy z trollem na Skellige.

Bezimienny i troll w Wiedźminie 3
Bezimienny i troll w Wiedźminie 3

Gothic w Wiedźminie 3 – Bezimienny walczy z trollem

Gracz za pomocą REDkit zmienił model Geralta na Bezimiennego, zaś lodowego giganta zamienił na trolla z Gothica. I chociaż reszta pozostała taka sama, włącznie z głosem łowcy potworów, to wprowadzenie dwóch kanciastych postaci ze świata Gothica wprowadza unikalny klimat. Adrian K. chciałby udostępnić swój projekt fanom, ale wymaga to od niego jeszcze trochę pracy.

Aktualnie siedzę nad tym żeby Wam to udostępnić w postaci moda, ale wymaga to jeszcze trochę pracy. W aktualnym stanie, żeby zbroja cienia była widoczna trzeba zdjąć z Geralta inne przedmioty. Całość przygotowałem tylko pod nagranie filmu i nie spodziewałem się takiego zainteresowania :) Przygotowuję moda (a w zasadzie mody) żebyście mogli podmienić sobie wybrany wiedźmiński rynsztunek na zbroję cienia, jak dobrze pójdzie to jutro wstawię :)

GramTV przedstawia:

Wspomniany mod ze Zbroją Cienia z Gothica jest już dostępna do pobrania. Modyfikacja nie wprowadza modelu Bezimiennego do gry, a jedynie pozwala Geraltowi na założenie wspomnianego pancerza. Jest to z pewnością miły ukłon dla fanów Gothica. Moda pobierzecie z tej strony, a poniżej zobaczycie film, który prezentuje łowcę potworów w nowej zbroi.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!