Bóg i Diabeł jako grube koty w serialowej adaptacji gry karcianej Exploding Kittens. Nowy zwiastun zapowiada premierę Netflixa na lipiec

Krzysztof Żołyński
2024/06/10 18:00
0
0

Netflix pokazał kolejny zwiastun serialu animowanego Exploding Kittens, będącego adaptacją gry karcianej i komiksu o tym samym tytule.

Netflix pokazał przedpremierowy zwiastun serialu komediowego Exploding Kittens, którego premiera odbędzie się w lipcu. Jego producentami są ludzie odpowiedzialni za powstanie seriali Beavis & Butthead, King of the Hill i The Office. Ten animowany serial dla dorosłych powstał na podstawie popularnej gry karcianej.

Exploding Kittens. Animowany serial Netflix
Exploding Kittens. Animowany serial Netflix

Exploding Kittens – animacja dla dorosłych od Netflixa już w lipcu

Odwieczny konflikt pomiędzy Niebem a Piekłem osiąga epickie rozmiary, ale zarówno Bóg, jak i Diabeł zostają zesłani na Ziemię w ciałach ogromnych kotów domowych. I można powiedzieć, że serial opowiada o ostatecznej rozprawie dobra ze złem, gdyby nie fakt, że Godcat jest pochłonięty pościgiem za gołębiem na podwórku, a Devilcat najczęściej drzemie na czyimś laptopie.

W oryginalnej obsadzie głosowej usłyszymy: Toma Ellisa, Sasheera Zamaty, Suzy Nakamure, Marka Prokscha, Ally Maki i Kenny'ego Yatesa.

Scenariusz napisali wspólnie Matthew Inman i Elan Lee, za reżyserię odpowiada twórca filmów animowanych Eddie Rosas (reżyser seriali Mulligan i Trash Truck, asystent reżysera przy The Simpsons, który jako animator pracował także przy The Iron Giant).

GramTV przedstawia:

Producentami wykonawczymi są Peter Chernin, Greg Daniels, Dustin Davis, Matthew Inman, Mike Judge, Shane Kosakowski, Elan Lee, Jenno Topping.

Netflix zaplanował premierę serialu Exploding Kittens na 12 lipca 2024 r.

Zwiastun animowanego serialu Exploding Kittens od Netflix

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!