Bliźniacy to nie koniec. Danny De Vito i Arnold Schwarzenegger znowu razem w nowym filmie

Krzysztof Żołyński
2024/03/19 16:00
0
0

Danny De Vito potwierdził, że w swoi najnowszym filmie, ponownie zagra w ducie z Arnoldem Schwarzeneggerem. Powrót przedziwnych bliźniaków?

Bliźniacy pojawili się niedawno na scenie podczas ceremonii wręczenia Oscarów 2024, aby wręczyć nagrodę za najlepsze efekty wizualne. To co zrobili, wciągając do gry siedzącego na widowni Michaela Keatona, przejdzie z pewnością do historii oscarowych nocy. Genialne nawiązanie do ról złoczyńców, których wykończył Batman, grany właśnie przez Keatona.

Bliźniacy to nie koniec. Danny De Vito i Arnold Schwarzenegger znowu razem w nowym filmie

Danny De Vito i Arnold Schwarzenegger w nowym filmie?

Teraz dowiadujemy się, że obaj aktorzy, którzy prywatnie od ponad 30 lat są wielkimi przyjaciółmi, planują kolejny wspólny występ. Co prawda wszystko jest, jak na razie, okryte wielką tajemnicą, ale ponoć trwają już rozmowy z wytwórnią.

Rozmawialiśmy z dyrektorem Warner Bros. o filmie dla mnie i Arnolda. Jesteśmy więc w trakcie… myślimy o tym. To może nie być związane z Bliźniakami. Może też mieć związek z innymi rzeczami, które zrobiliśmy.

Panowie żyją w doskonałej komitywie, spotykają się, wpadają do siebie w odwiedziny. Ich przyjaźń trwa już dziesięciolecia i byłoby miło zobaczyć ich znowu razem na ekranie.

Myślę, że film byłby o naszej dwójce w zabawnej sytuacji. Uwielbiam spędzać z nim czas. To naprawdę fajna sprawa, a on jest naprawdę miłym facetem. – powiedział o swoim przyjacielu Schwarzenegger.

GramTV przedstawia:

Kiedy zobaczymy powrót bliźniaków? Tego nie wiadomo, ale wydaje się, że Warner będzie skłonny zaufać dwóm tak znamienitym nazwiskom i zechce wyprodukować film z ich udziałem.


Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!