Blade z premierą w 2022 roku? Zaskakujące doniesienia od Marvel India

Radosław Krajewski
2021/10/05 15:50
0
0

Indyjski oddział Marvel Studios podał listę najbliższych premier na ten i przyszły rok. Nieoczekiwanie wśród nich pojawił się Blade.

W przyszłym roku Marvel wypuści cztery swoje filmy do kin. Co ciekawe, wszystkie produkcje będą kontynuacjami i w swoich nowych przygodach zobaczymy Doktora Strange’a, Thora, Czarną Panterę oraz Kapitan Marvel. Wydaje się, że kalendarz premier na przyszły rok jest już zapełniony i pomimo prac nad łącznie 31 produkcjami z MCU, Marvel nie zdoła wcisnąć jeszcze jednego filmu w 2022 roku. Innego zdania jest Marvel India, który to oddział podzielił się zaskakującą grafiką. Według nich Blade zadebiutuje w kinach jesienią przyszłego roku.Blade z premierą w 2022 roku? Zaskakujące doniesienia od Marvel IndiaWszystkie pozostałe cztery filmy, a więc Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa, Thor: Love and Thunder, Czarna Pantera: Wakanda Forever oraz The Marvels już wcześniej zostały ogłoszone na przyszły rok. Zupełną nowością jest Blade, który nie doczekał się oficjalnej daty premiery. Mimo to Marvel India podało, że film zadebiutuje 7 października 2022 roku. Jest to o tyle dziwne, że prace na planie miały rozpocząć się dopiero w lipcu przyszłego roku. W ostatnim czasie nie pojawiały się nawet żadne plotki, które sugerowałyby przyśpieszenie wejścia ekipy na plan filmowy. Grafika z najbliższymi premierami filmów Marvela pojawiła się na indyjskim koncie studia dzisiejszego ranka i nadal nie została usunięta. Nie wiadomo więc, czy to błąd, czy też Marvel planuje w przyszłym roku wprowadzić do kin pięć swoich filmów. Nie wydaje się jednak, aby jednym z nich miał być Blade.

Przypomnijmy, że nowym Bladem został Mahershala Ali, dwukrotny laureat Oscara za role w filmach Moonlight i Green Book. W lipcu tego roku Marvel ogłosił nazwisko reżysera, którym został Bassam Tariq, autor docenionego Mogul Mowgli. Szczegóły dotyczące Blade nie są na razie znane.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!