Nowe zdjęcia z Hawkeye. Kolejne spojrzenie na superbohaterów w kostiumach

Radosław Krajewski
2021/10/04 16:20

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia i grafiki promujące kolejny serial Marvela, na których możemy zobaczyć bohaterów w swoich strojach.

W połowie września Marvel zaprezentował pierwszy zwiastun Hawkeye, czyli kolejnego serialu z uniwersum. W zapowiedzi oficjalnie ujawniono, że w obsadzie produkcji znajduje się Piotr Adamczyk, wcielający się w jednego z przeciwników. Tym razem mamy kolejną okazję, aby bliżej przyjrzeć się dwójce głównych bohaterów widowiska. W sieci pojawiły się nowe ujęcia, które pokazują Clinta Bartona i Kate Bishop w swoich superbohaterskich strojach. Zdjęcia znajdziecie poniżej.Nowe zdjęcia z Hawkeye. Kolejne spojrzenie na superbohaterów w kostiumachByły Avenger Clint Barton ma pozornie prostą misję: wrócić do swojej rodziny na Boże Narodzenie. Ale czy to będzie możliwe? Może z pomocą Kate Bishop, 22-letniej łuczniczki, która marzy o zostaniu superbohaterką. Oboje zmuszeni są do współpracy, gdy obecność z przeszłości Bartona zagraża znacznie bardziej niż świąteczny duch.

W serialu znaleźli się: Jeremy Renner, Hailee Steinfeld, Alaqua Cox, Vera Farmiga, Fra Fee, Brian d'Arcy James, Tony Dalton oraz Piotr Adamczyk. Pierwszy sezon będzie liczył sześć odcinków, które zostaną wyreżyserowane przez Amber Finlayson, Katie Ellwood i Rhysa Thomasa. Hawkeye zadebiutuje na Disney+ 24 listopada. Kolejne odcinki będą pojawiać się w środy co tydzień.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!