Deadpool 3 ma oficjalną kategorię wiekową. Czy fani mają się czego obawiać?

Radosław Krajewski
2024/06/05 11:10
0
0

Pierwszy film o Deadpoolu w ramach MCU pisze historię dla całej superbohaterskiej serii Marvela.

Wszyscy dyrektorzy Disneya i Marvela z wielkimi oczekiwaniami patrzą w stronę premiery Deadpool & Wolverine, licząc na ogromny kasowy sukces nowego filmu z MCU. Po takich porażkach, jak Marvels oraz Ant-Man i Osa: Kwantomania seria potrzebuje produkcji, które nie tylko zachwycą widzów, ale również zarobią ogromne pieniądze. Sądząc po pierwszych analizach finansowych drugi z celów może zostać osiągnięty. I to nawet pomimo ograniczenia wiekowego Deadpoola 3, który przeznaczony będzie wyłącznie dla dorosłych widzów. Już wcześniej Marvel zapowiadał, ze produkcja będzie miała najwyższą kategorię wiekową, ale dopiero teraz oficjalnie to potwierdzono.

Deadpool 3 ma oficjalną kategorię wiekową. Czy fani mają się czego obawiać?

Deadpool 3 – oficjalna kategoria wiekowa zapowiada brutalne widowisko

Deadpool 3 otrzymał od komisji ocenę R, ze względu na „obrazową i krwawą przemoc, wulgarny język, seksualne odniesienia i gore”, czyli niesamowicie drastyczne sceny. Poprzednie dwie części przygód Pyskatego Najemnika nie miały tego ostatniego elementu, więc Deadpool & Wolverine może być jeszcze krwawszym filmem niż poprzedniczki. Warto dodać, że to pierwszy w historii film z MCU, który otrzymał tak wysoką kategorię wiekową.

Do sieci trafił również pełny klip, w którym Wolverine ma trochę niepochlebnych słów dla osób, które korzystają z telefonu w kinie. Już wcześniej jeden z widzów zdołał nagrać swoim telefonem omawiany materiał, ale był on w kiepskiej jakości. Teraz możemy obejrzeć całe wideo, które zobaczycie poniżej.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Shawn Levy, twórca Nocy w muzeum, Free Guy i Projekt Adam. W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni, Jennifer Garner, Shioli Kutsuna, Rob Delaney i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool & Wolverine zadebiutuje w kinach już 26 lipca 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!