Przyszłość studia BioWare. Twórcy opowiadają o Dragon Age 4 i Mass Effect 5

Maria Wawrzyniak
2022/01/08 10:00
4
0

W opublikowanym na blogu BioWare wpisie generalny menadżer studia – Gary McKay – zdradził kilka informacji na temat przyszłości zespołu oraz wyczekiwanych gier.

Na oficjalnym blogu studia BioWare udostępniono (podajemy za serwisem PC Gamer) nowy wpis, w którym generalny menadżer studia – Gary McKay – postanowił pokrótce podsumować ubiegły rok, poruszając temat trudności, jakie stanęły na drodze zespołowi w związku z globalną pandemią, a także zdradzić kilka informacji na temat znajdujących się aktualnie w produkcji gier Dragon Age IV oraz Mass Effect 5.Przyszłość studia BioWare. Twórcy opowiadają o Dragon Age 4 i Mass Effect 5Jeśli chodzi o najnowszą odsłonę serii Mass Effect, McKay zalecił miłośnikom uniwersum przyjrzeć się udostępnionemu z okazji Dnia N7 plakatowi (którego skrawek możecie zobaczyć powyżej, z kolei pełną grafikę znajdziecie pod tym adresem) i przyznał, że na plakacie ukryto co najmniej pięć wskazówek odnośnie do tego, w jakim kierunku podążają losy uniwersum Mass Effecta. Jeżeli natomiast chodzi o Dragon Age IV, tutaj mamy niewiele konkretów. McKay zapewnił, już po raz kolejny, że produkcja jest w dobrych rękach i pracuje nad nią zespół doświadczonych deweloperów, więc nie musimy obawiać się o jej losy. Zaznaczył też, że czwarta część cyklu Dragon Age będzie produkcją jednoosobową.

Oprócz tego twórca podziękował fanom za wsparcie – nie tylko samego studia, ale również gier Star Wars: The Old Republic oraz Mass Effect: Edycja Legendarna. W przypadku pierwszego tytułu wspomniał o premierze nowego fabularnego dodatku pod tytułem Legacy of the Sith, zaś w przypadku drugiej produkcji zwrócił uwagę na bardzo pozytywne przyjęcie odświeżonej trylogii.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
kondzio33rr
Gramowicz
11/02/2022 10:43

Hey wszystkim . co do plakatu i zbliżeń statku to na moje oko  jest TEMPEDT  statek Pthfinder-a 

na zdjęciu na pewno 4 postacie to  ​Jaal Ama Darav​Pelessaria B'Sayle​Kallo Jath

no i oczywiście jedno z rodzeństwa  

​Scott Ryder /Sara Ryder

tak leży ciało getta z czy to Legion to nic na to nie wskazuje po lewej stronie zaś leży jakieś ciało na górze ale jeszcze nie rozgryzłem co to za ciało  sam krater owszem wygląda jak głowa getta ale jak na razie jest za dużo spekulacji na ten temat na pewno będzie to kontynuacja Andromedy . Jak wiadomo inne arki leciały do Andromedy Tajemniczy Sponsor no i oczywiście śmierć założycielki Jien Garson

A tak na nawiasie  Finalnie może być tak że Scott Ryder /Sara Ryder

Polecieli szukać pradawnej rasy  Jordanowie z technologią wykraczającą żniwiarzy i Protean . wiadom na pewno że te dwie galaktyki Bendą jakoś powiązane bo samo to że ciało Getta leży na dnie krateru i znajduje się tam ekipa z Andromedy o tym świadczy . Resztę dowiemy się już z trailerów i dalszej strefy  afer koperkowych ;) 

Fun_g_1_2_3
Gramowicz
08/01/2022 14:06
Renchar napisał:

Fani już to rozgryźli na pełnej grafice ten krater i wzniesienia wygląda jak głowa Getha.

BLyy napisał:

Ja nic na tym plakacie nie widzę interesującego.

A konkretnie to krater i wzniesienie wygląda jak Legion, a 4 postacie idą w kierunku leżącego przed kraterem Getha. Jednak znając fabułę trylogii ME i wiedząc, że grafika pochodzi z Andromedy można wiele się domyślać wielu rzeczy.

Renchar
Gramowicz
08/01/2022 13:17
BLyy napisał:

Ja nic na tym plakacie nie widzę interesującego.

Fani już to rozgryźli na pełnej grafice ten krater i wzniesienia wygląda jak głowa Getha.
Trwa Wczytywanie