Star Wars: The Old Republic otrzyma dodatek. Legacy of the Sith zapowiedziane

Maria Wawrzyniak
2021/07/03 08:00
0
0

Przedstawiciele studia BioWare zaprezentowali nowy dodatek do gry Star Wars: The Old Republic. To pierwsza atrakcja z okazji obchodów 10. rocznicy premiery.

Świetna wiadomość dla miłośników gry Star Wars: The Old Republic, która w tym roku będzie obchodzić swoje 10. urodziny. Przedstawiciele studia BioWare oficjalnie zapowiedzieli rozszerzenie pod tytułem Legacy of the Sith. Dowiedzieliśmy się, że dodatek ma zadebiutować w okresie świątecznym bieżącego roku – prawdopodobnie gdzieś na początku grudnia, być może w dniu pierwotnego debiutu, który miał miejsce 20 grudnia 2011 roku. Ujawniono, iż rozszerzenie skoncentruje się na Darth Malgusie. Po wydarzeniach w kompleksie Meridian bohater postanowił rozpocząć realizację swojego tajemniczego planu.

Gracze przeniosą się między innymi na Elom oraz Manaan, gdzie będą mogli m.in. zwiedzić ruiny dawnej fortecy Sithów. Możemy także liczyć na kolejne operacje oraz misje typu Flashpoint w nowych lokacjach. Deweloperzy zamierzają podnieść limit poziomu naszej postaci do 80. oraz sprawić, że zaawansowane klasy nie będą musiały zostać przypisanego do konkretnej ścieżki rozwoju, dzięki czemu będziemy mogli mieszać dotychczasowe umiejętności. W nasze ręce oddany zostanie usprawniony system walki.

GramTV przedstawia:

Dalsze plany rozwoju przewidują również ulepszoną oprawę graficzną oraz technologię zastosowaną w grze. Pozostaje już tylko czekać! Jak już wspominaliśmy na początku, Star Wars: The Old Republic pierwotnie zadebiutowało 20 grudnia 2011 roku i jest dostępne za darmo wyłącznie na komputerach osobistych. Najnowszy dodatek Legacy of the Sith – podobnie jak wszystkie inne – również będzie darmowy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!