Biomutant wygląda pięknie na current-genach. Oto gameplay

DK
2022/09/04 12:10

Waleczny szop zagości na PS5 i Xboksie Series X/S już za dwa dni.

O tym, że śliczna bajka o zagładzie zmierza na konsole obecnej generacji, wiemy już od dwóch miesięcy – oficjalnie studio Experiment 101 ogłosiło to na początku lipca. Wtedy dowiedzieliśmy się, że data premiery Biomutant na PlayStation 5 i Xboksa Series X/S to 6 września. A jeśli zastanawiało Was, jak wygląda podkręcony RPG, to teraz pokazano rozgrywkę z wersji current-genowych. Gameplaye publikujemy na samym dole.

Biomutant wygląda pięknie na current-genach. Oto gameplay

Gra zadebiutowała 21 maja 2021 – i już wtedy cechowała ją miła dla oka oprawa wideo. Natomiast co się tyczy grafiki, to w grach zazwyczaj nie jest tak dobrze, żeby nie mogłoby być lepiej – wydanie na PS5 i Xboksa Series X/S oferuje więc natywną rozdzielczość 4K, płynność 60 klatek na sekundę i szybsze czasy ładowania.

Biomutant – fabuła

Produkcja od Experiment 101 opowiada o apokalipsie, w wyniku której wiele istot na świecie przeszło różne mutacje, nabywając umiejętności walki (np. kung-fu). W tytule wcielamy się w jednego z takich miłych zwierzaczków i w zależności od tego, jakie wybory podejmiemy, albo uratujemy świat, albo doprowadzimy do jego zagłady. Poza ładną grafiką Biomutant ma nietypowy storytelling i świetną lokalizację na język polski.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!